отримати дешеве страхування автомобіля – поради, щоб знизити страхування автомобіля

На сьогоднішньому ринку автомобілів страхові компанії стали досить конкурентоспроможними один з одним. Дешеве страхування автомобіля доступна, якщо шукати його, але якщо ви вибрали неправильне компанії ви можете виявити, що, коли вам потрібно покладатися на дешевші авто страхування вони дали вам, воно не є достатнім. Придбання дешевих авто страхування слід звернутися до вартості охоплення, але не значення.

Вартість автострахування стає серйозною проблемою для людей сьогодні. Все більше і більше людей роблять покупки для дешевого страхування автомобіля, а не перебування в тій же компанії все своє життя, як це було раніше так. Завдяки Інтернету, зараз більш ніж коли-небудь, можна знайти зі знижкою страхування автомобіля. Важка частина полягає в знаходженні хорошого покриття за нижчою ціною.

Коли ви знайдете авто страхування знижки брокера, уникайте спокуси прийняти найдешевші цитати, поки ви не знаєте, що ви отримуєте за свої гроші. Дізнайтеся більше про страхову компанію, яка надає ці дешеві тарифи страхування автомобіля.

Ось деякі поради, які можуть допомогти знизити вартість вашої страховки навіть з “більше, дорожчих” компаній. Дотримуючись цих порад може допомогти вам отримати дешеве страхування автомобіля і знизити витрати на його без придумувати короткі, коли вам потрібно політику.

Ось 5 порад, які допоможуть вам отримати відносно дешеве страхування автомобіля:

1. Розробка гарного стилю водіння і уникнути переміщення порушень правил дорожнього руху. Це звучить занадто просто, але я знаю, одна з перших речей, страхової компанії, коли дивиться на даючи вам цитата запису водіння. Це не буде можливості отримати дешеве страхування автомобіля, якщо у вас часті порушення правил дорожнього руху та / або нещасні випадки на запис. Багато хто з знижки, які страхові компанії пропонують засновані на мають хороші показники водіння.

2. Тип автомобіля ви їдете, і те, як вона обладнана для забезпечення безпеки і захисту від крадіжок може зіграти велику роль у підтримці вашого автомобіля нижче. Подушки безпеки і систем для відновлення як крадіжки Lo-Jack, може допомогти зберегти вартість вашого страхування автомобіля вниз. Якщо ви будете отримувати новий або старий автомобіль, зробити деякі дослідження заздалегідь. Дізнайтеся, як ставка страхових компаній, які автомобіль до ризику.

3. Розглянути питання про підвищення суми франшизи для вашої політики. Це сума, яку ви платите, коли у вас є претензії. Якщо у вас були ваші політики протягом тривалого часу без будь-яких претензій, ви повинні розглянути питання про підвищення вашої франшизи, якщо вона складає всього лише $ 0 або $ 250. , Якщо він знижує вашу політику, скажімо, $ 200 на рік, то підвищення $ 250 франшизи до $ 500 або $ 1000, може заплатити за себе дуже швидко. Якщо у вас є хороша запис водіння ви можете заощадити гроші за рахунок збільшення вашої франшизи.

4. Вивчіть свої політики, коли справа доходить до поновлення часу, не просто платити. Там можуть бути речі, які можна змінити або видалити у вашій політиці, що вплине на вартість. Деякі речі на вашій політиці може дублювати інші страхування, які ви, можливо, що можуть бути усунені. Наприклад, якщо у вас є допомога на дорозі на вашу політику, і ви також члена AAA, можна усунути, які коли-небудь один з них є вищою ціною, тому що у вас є подвійний охоплення.

5. Перед тим, як відновити стару політику, отримати авто страхування котирування онлайн від інших “великих перевізників”. Це простіше і менш інвазивним, ніж коли-небудь, щоб отримати авто страхування котирування і отримати їх швидко. Ви можете дізнатися, які ставки для водіїв у вашому районі, що не мають спочатку поговорити з продавцем. Ставки страхування автомобіля змінюються весь час, так, принаймні дізнатися, якщо є дешевші котирування онлайн і використовувати ці лапки, щоб домовитися з вашої поточної компанії, якщо ви їх любите.

Якщо знайти дешеве страхування автомобіля на “список справ”, сподіваюся, деякі ці корисні поради. Важливо те, щоб вийти з цього зрозуміти, що це може бути не так складно, як ви думали, щоб знизити витрати на страхування. Прийміть заходи і заощадити гроші.