отримати гарну угоду на страхування автомобіля

Купівля авто страхування є одним з тих необхідних вади дорослого життя – на одному рівні з відвідин стоматолога, виплати по кредиту і все більш нав’язливими фізичні іспити, які приходять з віком. Але як би ООН-це задоволення може бути, не просто продовжити політику автоматично щороку. Як ви і ваш автомобіль віком, ваші потреби страхування може змінитися, і ви могли б переплачувати сотні доларів, якщо ви не є коригуючими вашу політику правильно. Тому біля магазину кожен рік – не просто продовжувати оплати рахунку знову і знову, без порівняння покупками!

Спочатку за допомогою інтернет-сайтів, як Esurance і прогресивне, що пропозиція цитати з інших конкуруючих компаній. Отримати уявлення про те, що страхові внески, як на основі покриття ви хотіли б мати. Потім візьміть результати ваших досліджень, щоб ваш страховий агент. Страхові агенти дійсно є багато свободи – вони могли відповідати цінам та пропонують знижки, особливо якщо їх бізнес залежить від нього.

Зміна франшизи на страховку можуть зберегти вам багато грошей, просто майте на увазі, що ви можете дозволити собі платити, якщо ви потрапите в аварію. Якщо ви можете змінити ваші франшизи від $ 50 франшиза $ 1000 франшизу, ви могли б заощадити сотні доларів або більше. Якщо ви не думаєте, ви могли придумати $ 1000 зі своєї кишені у випадку аварії, змініть його на $ 500 франшизи – Ви як і раніше зберегти значну суму на щорічні виплати премії.

Ви також можете скористатися великої економії при зміні всеосяжної франшизу, особливо якщо ви за кермом старого автомобіля. Багато людей купують нові автомобілі, платити за повне охоплення і продовжують робити це протягом багатьох років без урахування залишкової вартості автомобіля. Якщо ваші десять-річний автомобіль коштує $ 1000 або менше, навіщо ж продовжувати платити $ 1000 на рік на всебічний охоплення? Якщо автомобіль склав в результаті нещасного випадку, страхова компанія, швидше за все, платити тільки оптова вартість транспортного засобу, – які можуть закінчити бути менше того, що ви витратили на премії!

Ваш страховий агент може допомогти вам запустити номери, щоб знайти кращий рівень охоплення для вашої конкретної ситуації. Ви також можете мати право на спеціальні знижки, якщо ви страхуєте більш ніж одного транспортного засобу з тією ж компанією. Майже всі страхові компанії пропонують декілька автомобілів знижки – якщо у вас немає, прийшов час для перемикання! Більшість компаній також пропонують знижки, якщо у вас є інші політики – як домовласників, орендарів або страхування життя – з ними.

Скористайтеся всіма доступними знижки ви маєте право на. Це може здатися дурним, але двічі перевірте, що ви отримуєте правильну швидкість для вашого віку. Молоді водії завжди більше платежів – переконайтеся, що ваша ставка коригується, коли виростеш з певного кронштейна. Авто функцій, таких як сигналізація, антиблокувальна система гальм і подушки безпеки можуть мати право на знижки, так що візьміть в деталях будь-яких особливостей безпеки, коли ви зустрічаєтеся з вашим агентом. Ваша приналежність також може допомогти вам – я право на спеціальну політику через компанію, яка страхує тільки вчителів і працівників освіти і через асоціації випускників в моєму університеті.

Не бійтеся, щоб отримати цитати з різних страхових агентів – ви будете вражені тим, наскільки вони різняться. Може бути, ви з компанією, на деякий час і відчуваю певне почуття лояльності до них. Але скільки ви готові платити за це лояльність? Якщо інша компанія може заощадити $ 500 на рік, ви можете розглянути питання про перехід. Що б ви не робили, не просто тримати оплати рахунку, коли це входить Ваша страхова законопроект має бути автоматичний механізм для вас зробити кілька телефонних дзвінків, щоб побачити, якщо ви можете заощадити ще більше грошей на премії автострахування.