отримати більш дешеве страхування домашнього майна і захищати свій будинок у той же час

Якщо у вас є будинок, то ви, мабуть, шукає, щоб знизити витрати а також забезпечує захист за те, що у вас є. Купівля Страхування домашнього майна, безумовно, у верхній частині списку. Тим не менш, ви могли б стати трохи сором’язливий наклейку як ви виявите, вартість надання себе вдома страхового покриття зміст. На щастя, кілька стратегій існують, які можна використовувати, щоб знизити витрати. Деякі з цих стратегій може також збільшити безпеку вашого утримання будинку, оскільки вони знижують ризик пошкодження або крадіжки.

стратегії, які уроку шанси подачі претензії і знизити витрати

Зменшення необхідності розміщувати претензії можете зберегти ваші страхові тарифи на більш низькому рівні. Зрештою, якщо ви ніколи не потрібно покласти в претензії про відшкодування збитку, то ваша запис буде набагато краще і ваші ставки повинні залишатися стабільним. Справді, слідуючи цим радам, ви зазвичай отримує дешевший тариф для вашого домашнього кришки в першу чергу.

Дотримуйтесь цих порад для захисту вашого будинку і його зміст:

• Не паліть. Якщо ви курите сигарети або сигари або використовувати трубу, ви підвищуєте ризик пожежі і ваші витрати на страхування в той же час.
• Установка сигналізації, щоб повідомити вас у разі дому пожежа.
• Ізоляція водопровідних труб і підтримувати розумну температуру, щоб уникнути заморожений або вибух труби. Якщо водопровідні труби лопнули, відключити воду кран відразу, щоб зменшити ймовірність пошкодження вашого майна.
• Виконайте перевірку безпеки вашого будинку перед сном на ніч, йдучи у відпустку, або йдучи на роботу. Це займе всього кілька хвилин, і це може врятувати ваш будинок і його вміст від розорення.
• Встановіть освітлення для освітлення зовнішності вашого будинку і перешкоджати зловмисників.
• Використовуйте приурочений освітлювальні прилади, коли ви йдете у відпустку, щоб створити враження, що хтось все ще в будинку, щоб перешкоджати зловмисників.
• Встановіть надійною системою безпеки будинку, щоб захистити ваш будинок і його вміст.
• Якщо ви придбали раніше належить дому, то ви повинні змінити всі замки. Ви ніколи не знаєте, хто зберіг ключ до будинку. Друзів чи сім’ї з колишніх власників все ще може є ключ.
• Можливість заховати ключі в надійному місці, а не в легкій ті, що більшість злодіїв може знайти без праці. Ніколи не ставте запасними ключами на внутрішніх стінах вашого будинку поруч з вікном, де визначається злодій може просто розбити вікно для доступу до ключа.
• Скасувати всі ваші поставки, коли ви збираєтеся бути відсутнім протягом тривалого періоду часу.
• Якщо сад, стіни, і відкритий Гарантія не поширюється з утриманням будівлі, то вам необхідно отримати Обкладинка для їх захисту.
• Збільште кількість вашого добровільного надлишку. Чим вище ви готові створити цей номер, тим нижче вартість Вашої страховки для домашнього майна буде.

Навіть якщо ви не можете дотримуватися всіх цих порад, в цей час, важливо слідувати якомога більше для захисту вашого будинку змісту і нижче вартості вашого будинку кришку зміст. Переконайтеся, що ви повідомите вашому страховику, щоб будь-який з перерахованих вище стратегій, які ви прямуєте. Більшість страховиків задати питання, пов’язані з цим заходи безпеки. Якщо вони не роблять, не забудьте сказати їм тільки у випадку, якщо ваша страхова вартість може бути зменшена.

Intro: Захист вмісту будинок повинен починатися з кількох заходів щодо забезпечення безпеки, які також знизити вартість вашого будинку страхового покриття зміст. Захистіть ваші цінні речі і гроші в кишені в той же час.