отримати авто страхування цитатою з Каліфорнії + Автострахування жертвою

Ви ніколи не можете бути відмовлено автострахування на основі вашого статі, раси чи етнічної приналежності. У більшості випадків, компанії не можуть відмовитися продати вам страховій основі, де ви живете так довго, як ви зустрічаєте прийнятті компанії критеріям. Якщо вам відмовлено в авто страхування, агента або компанії повинні вказувати причину. Найбільш поширені причини включають в себе:
• Ви не відповідають ніяким прийняття * компанії критеріям.
• страховик «членство компанії”, який поширюється тільки певних категорій водіїв.
• Департамент банківського і страхового дозволило страховику припинити писати нові політики.

Ви маєте право скасувати або змінити страхування:

Ви можете робити покупки більш дешевих авто страхування у час – не тільки коли ваша політика є для оновлення. Якщо ви знайдете кращу ціну, ви можете відмовитися від старої політики і домагатися повернення невикористаного премії. Тим не менш, ніколи не скасувати вашу стару політику, поки новий не діє. Упущення в покриття призведе до підвищення ставок у майбутньому.

Ви маєте право змінити свою політику і покриттях обмеження в будь-який час, навіть якщо ви не поруч з дати продовження. При виборі нижньої меж політики чи скасувати Необов’язкові покриттів, щоб заощадити гроші, у вас є право на повернення невикористаного внесок протягом 60 днів.

Ви маєте право вибору:
Агентів, брокерів і компанії повинні повідомити вам про ваші варіанти покриття при влаштуванні на нову політику, або в будь-який час за вашим бажанням, якщо ви вже застраховані. Ви маєте право знати, як кожен вибір може вплинути на те, що ви платите і що ваші переваги було б у випадку аварії. У вас завжди є право просити про додаткові можливості.

У вас є право на своєчасне реагування:
У вас є право на своєчасне реагування при пошуку призначення або застосування від агента, брокера або компанії. Призначення слід планувати таким чином, що ви можете отримати покриття до поточної політики закінчується. Зверніть увагу, що згідно з чинним Положенням добровільного страхування страхова компанія має 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання заповненої заяви або питання або відмовити охоплення до заявника. Однак програма не вважається завершеною, поки компанія не отримала всю необхідну інформацію, в тому числі копію водіння запису заявника від Комісії механічних транспортних засобів і перевірки будь-яких попереднього покриття. Таким чином, загальний процес системи може зайняти до двох тижнів. Переконайтеся, що ви даєте собі достатньо часу, щоб робити покупки для охоплення.

Ви маєте право на оперативне і справедливе розгляду претензій:
Ви маєте право запитати про будь-яких платежів, зроблених іншим, вашої компанії і знята з Вашої політикою. Якщо ви подаєте позов, з ним слід звертатися негайно і справедливо. Якщо заявка відхилена, ви повинні отримати письмове пояснення причин відмови.

Ваші зобов’язання як новий драйвер Джерсі:

Нью-Джерсі закон штату вимагає, щоб будь-яке зареєстрований транспортний засіб покривається страховим полісом. Нездатність підтримувати покриття може призвести до зростання цін на нові політики, розміщення в “встановлений рівень ризику” басейн, призупинення дії або анулювання водійських прав чи реєстрації, і додаткові штрафи і пені. Підтримання Вашого авто страхування вимагає, щоб ви:

• Завжди проводити платежі за Ваші політики за часом або упущення в покриття може призвести. Водій, який бере на себе проміжок в кінцевому підсумку платити набагато більше за охоплення.
• Завжди надати будь-яку інформацію, ваша компанія прагне. Авто страхові компанії мають право шукати інформацію про всі ліцензованих водіїв в домашньому господарстві.
• Якщо ви отримали відмову у продовженні повідомлення, не чекайте, щоб робити покупки для альтернативного покриття. Політики можуть бути підготовлені заздалегідь, щоб стати ефективним на сьогоднішній день ще кілька днів або тижнів після нанесення.

Водій, який пошти оплату продовження до терміну не може втратити охоплення. Проте, страховики можуть стягувати водієві штраф за запізнення, якщо платіж поштовим штемпелем на час, але прибув після настання терміну платежу.