отримання цитуючи страхового бізнесу, ви знаєте, хто є страховиком

Пропрацювавши в галузі страхування бізнесі вже більше 25 років, були деякі великі зміни за останні роки в результаті яких багато великих компаній назва зникає. Це може здатися сторонньому спостерігачеві, що ми працюємо в досить статечний промисловості, де зміна є те, що не так вже й часто. Це, ймовірно, цілком правильно, і це тільки ті, які роблять цю роботу, день у день, який реально побачити зміни, що відбуваються.

Якщо ви подивитеся на 20 років назад, тільки телебачення, преса і радіо реклами ви коли-небудь бачили, були з великою страховиків ім’я, наприклад Commercial Union, General Accident, Norwich Union, Цюрих, Страхування і Royal Sun Alliance. Ці великі гравці і кілька інших, контролювали більше 80% всього комерційного страхування і більше 50% всіх двигунів і страхування житла.

Тоді, в 1986 році ми побачили великі зміни протягом багатьох років з приходом Прямі лінії. Вони першими стали таким чином, що страхування було продано, прямі, до кінцевого споживача. Вже не потрібно йти через страхового брокера, ви могли б справу безпосередньо зі страховою компанією. Одна з найбільших речей, які вони зробили, якого не було відразу видно, повинна була зробити більшу частину комп’ютерів для моделювання своїх майбутніх премій, претензій та адміністративні витрати, а також їх застосування для вирішення минулих результатів.

По суті вони вишня вибрав страхування клієнтів, які були більш прибутковими. Наприклад, вони не спрямована на молодих водіїв, які традиційно коштували страховикам грошей. Переходячи від цього, почав трохи злиття несамовитості. Страховики були своїми найлютішими ворогами в той час і вони були завжди, а деякі залишаються й донині, дуже неефективно. Старший директорів зрозумів, що, як вони, в основному, зареєстрований на фондовій біржі, що вони були відкриті для поглинань, будь вітав чи ні. Таким чином, вони вирішили об’єднати свої зусилля і зробити себе ефективно занадто великим, щоб отримати у володіння, і ми сподіваємося, більш ефективні, так що акціонери були раді за поточне управління, щоб залишитися при владі.

Тому, Джорджія, Cu, НУ і Лондон і Едінбург стали Aviva і Королевська Страхування і Sun Alliance стали RSA.

Але, коли ви отримаєте ваш бізнес страхування цитатою, ви, швидше за все, навіть не визнають назву компанії, яка надає цитати. Це тому, що через неефективність зазначалося вище, менше, більш гнучкою гравці вийшли на сцену аналогічним способом прямої авторів. Вони парили до багато бізнесу, тому що вони запропонували, що страхові брокери хотіли, хороші ціни, хороше покриття і, перш за все швидке і точне обслуговування.

Ми також переїхали в епоху MGA, або управління генеральне агентство. Це де компанія отримує страховика надати їм андеррайтингу потужності, і вони тоді виступати в якості страховика. Вони дозволяється цитувати, пов’язують (утримуйте критий) і оплатити претензії. Страховики не повинні втручатися в адміністрації і ділових витрат придбання, які вони в минулому були такі бідні в справу.

У той час як ви можете не дізнатися назву страховика, це не так уже й погано. Якщо ви йдете до брокера, вони просто не дозволили рекомендувати цитата, яка або не підходять або, крім того, від страховика з відділом претензій, що вони (брокера) не раді мати справу.

Якщо ви хочете, щоб вони, ваш брокер надасть інтернет посилання на страховика або MGA, яка повинна надати вам запевнення про їхній рівень обслуговування і чи будуть вони мають право і регулюється (тому дозволено торгувати) з фінансового регулювання і нагляду.