отримання флоту страхування

Отримання флоту страхування є найкращим варіантом, коли у вас є кілька машин. Для того щоб отримати флоту страхування, процедура така ж, як для отримання звичайного автострахування. Перш за все ви повинні отримати цитату зі страхової компанії флоту. Найбільш підходящий спосіб отримати цитату, це звернутися до брокера флоту страхування. Брокери мають відносини з декількома страховими компаніями, і вони вибирають, що політики з числа цих компаній, що краще для вас.

Після того як ви вибрали компанію, ви повинні заповнити анкету. Коли ви зробите це, ви отримаєте заяву про розкриття інформації. Це є важливим юридичним документом і містить деталі вашого флоту страхування. Для того щоб розглянути інформацію, наведену в цьому документі, ви, як правило, надається протягом 21 днів, що називається час похолодання. Якщо після прочитання документа, Ви хочете скасувати страхування, ви можете зробити це і ваша повна премії будуть повернуті вам, якщо ви не зробили ще претензії.

Читаючи заяву про розкриття інформації, ви повинні переконатися, що ви розумієте всі юридичні терміни. Якщо ви цього не зробите, ви можете задати своє спеціаліст зі страхування для отримання роз’яснень. Ви повинні звернути особливу увагу на такі пункти, як додаткові переваги, обмеження на посібники, що є і що не підпадає під політику, коли б компанії платити претензії і коли б це не так. Ви також повинні вивчити кришки ретельно і вибрати ті, які необхідні для різних транспортних засобів на флоті. Ви повинні не упустити, якщо поліс покриває у в’їзді в ЄС, як правило, хороша політика включення цієї опції.

Це ваша власна відповідальність забезпечити будь-які оновлення або зміну інформації в компанії. Після отримання страховки, це теж ваша відповідальність, щоб вжити заходів обережності для запобігання будь-якого збитку, збитків чи юридичні дії проти вас, які знаходяться у вашій владі. Ви зобов’язані зберегти транспортний засіб і всі його деталі в хорошому стані. Якщо ви не в змозі виконати будь-яке з цих обов’язків або спробувати ввести в оману компанію, Ви можете бути відмовлено в претензії, коли ви робите це.

У випадку, якщо ви страждаєте від нещасних випадків і хочуть подати позов, то після аварії, ви повинні слідувати точним вказівкам керівництва з розкриття інформації. Коли ви робите претензії, вас можуть попросити заплатити суму в страхову компанію, яка викликається надлишком. Існують різні види надлишкового та що застосовно до вас залежить від вашого опису на страхове свідоцтво, та інші умови щодо розкриття. Сума, яку компанія платить в якості претензії залежить від покриття ви вибрали, і сумою, яка була застрахована. Компанія буде платити претензії, тільки якщо ви постраждали аварії, яка була не твоя вина, і що це вимога не буде виплачена, якщо аварія є результатом будь-який з винятків зазначено в розкритті.

У той час, ви продовжите своє страхування, ваша премія може відрізнятися від попереднього один. Фактори, що впливають на премії вартості стверджує, що компанія виплатила своїм клієнтам інші, державні збори і податки, вартість очікуваних майбутніх вимог і вартість компанії ведення бізнесу. Ви також можете змінити ваше страхову компанію під час оновлення для кращого премії.