отримання страхування подорожей, коли у вас був рак.

Якщо ви були людиною, який раніше був рак, і хоче піти на закордонному відпустці, ви можете виявити, що у вас є ваша робота вирізав для вас, коли мова заходить про пошук доступного страхового поліса.

У самому справі, Є деякі страхові фірми, які не будуть пропонувати будь страхування на всіх тих, хто мали або мають рак. З компаній, що пропонують страхові, вони іноді стягують вам більше, ніж вартість вашого рейсів. Наприклад, одна компанія, вільного духу, заряджає 48-річна жінка, у якої рак грудей п’ять років тому £ 248,70 за 17-денний світової політики. Порівняйте це з кимось без будь-яких проблем охорони здоров’я, де витрати на страхування є всього за £ 20.

Цей приклад був підкріплені недавнім опитуванням, проведеним “Cancerbackup” благодійна організація, яка показує, що дев’ять з десяти людей боротися, щоб отримати страховку, якщо вони мали рак. Навіть якщо люди здорові подорожувати, сім з десяти пропонуються політики з неба високі премії, або відмовилися страхування всі разом, дослідження показує.
І так як в результаті страхових проблеми, один з 20 осіб пов’язаний з раком вибрати подорож без страховки. Один з десяти, як наслідок, скасувати свої поїздки.

Але є і зараз, мабуть, деяку надію. У результаті опитування, проведеного “Cancerbackup, Асоціація британських страховиків (ABI) розслідує Чи компанія насправді дискримінує онкологічних хворих. Асоціація стверджує, він також хоче переконатися, що ‘Cancerbackup’ Результати обстеження не відштовхнути людей виймаючи страхування подорожей всі разом перш, ніж іти у відпустку. Представник благодійної допомоги Macmillan раку закликає до такого роду зондування кажучи: “. Страхова галузь повинна визнати, що не всі раки такі ж, і відповідно ставитися до людей”

Рак як хвороба сама по собі настільки виснажливим для людей, то цілком природно, багато з них хочуть, щоб дати собі розслабляючий відпустку за кордоном, коли їх лікування закінчено. І правильно говорить, однієї з фірм, яка робить пропозицію раку страждає Страхування – Medi Travelcover.
Представник компанії говорить, що додаткові витрати на страхування стоїть, тому що, коли хтось відчуває себе низько, свято може бути тільки те, що їм потрібно. Компанія стверджує, що має відношення до людини, яким відмовлено страхування подорожей безпосередньо.
“Відмовили у страхуванні може мати страшні наслідки для їх бойовий дух”, говорить прес-секретар.

Коли мова йде про страхування життя або приватне медичне страхування це цілком зрозуміло, як хтось може бути відмовлено в можливості вийняти кришку. Але тоді це здається божевільним, що той, хто був рак давно не може отримати будь помірною ціною, медичне страхування для прямої свята. Ситуація, ймовірно, стане більш важливою проблемою теж з одного мільйона чоловік з діагнозом рак колись у їхньому житті. Так що не дивно, Асоціація британських страховиків не зараз робить деякі зондування про ситуацію – деякі можуть заперечити, що зондування не сталося досить скоро.

Сайти, які пропонують отримання додаткової інформації включають Cancerbackup сайт (www.cancerbackup.org.uk) і Cancer Research сайт (www.cancerresearchuk.org/).