отримання страхових перед поїздкою

Планування поїздки може отримати вид стресових і це легко випустити з уваги щось на зразок страхування подорожей. Більшість людей не розуміють, як багато цей вид страхування покриває, тому або залишити його до останньої хвилини або не придбати будь взагалі. Дивлячись на те, що може піти не так під час поїздки дійсно може спонукати людей в отриманні страхування, перш ніж вони подорожують.

Відміна подорожі: Якщо ваша потреба скасувати свою відпустку ця частина кришки має важливе значення. Ви можете вимагати повернення підлягає відшкодуванню частини вашої поїздки, такі як квитки на літак і проживання. Основними причинами зазначених у даному є смерть у Вашій родині, будучи надто хворий, щоб подорожувати, втратити роботу і має свій будинок постраждав від пожежі. Хоча це здається досить конкретні причини, вони повинні бути таким чином, щоб зупинити людей від претензій зайве.

Пошкодження, втрати або крадіжки багажу: Багаж кришка буде платити до політики межа для всіх особистих речей і проїзних документів, якщо це відбудеться. Хоча кожна політика відрізняється це правило, від $ 500 до $ 2000.

Медична евакуація: любой: від простої поїздки в місцеву лікарню на медичний рейс назад у свою країну. Залежно від провайдера ви обираєте ви могли бути застраховані на суму до $ 1000000. Це здається, що багато грошей, але всього в декількох хвилинах польоту медичними засобами вимагає спеціального обладнання, медичну підготовку фахівців, лікарів-спеціалістів при необхідності і всіх витратних матеріалів. Це часто необхідно зробити на приватному літаку.

Припинення подорожі: це схоже на скасування поїздки тим, що він буде платити за будь підлягає відшкодуванню пунктів, але це відбувається один раз ви вже почали вашої поїздки. Ви можете зробити заявку для цього, якщо вам потрібно, щоб відправитися додому у зв’язку з хворобою чи іншого виду надзвичайної ситуації. Витрати, понесені робить останню хвилину поїздок, також охоплюються.

Швидкої медичної допомоги: Часто вважається, що ваше власне медичне страхування буде поширюватися на будь-які медичні ситуації, навіть коли за кордоном. Це не той випадок. Якщо ви шукаєте будь-яку медичну допомогу, коли ви перебуваєте за межами власної країни ви, вам доведеться платити за це самостійно, якщо ви не маєте поїздки страхування. Маючи це гарантує вам більш безпечне і більш розслабленим поїздку, знаючи, що все, що можуть відбуватися нещасні випадки, про вас будуть піклуватися після правильного без високих витрат. Звичайно компанії пропонують близько $ 1 млн у надзвичайних медичної страховки.

Спортивні покриття: Це важливо, якщо ви плануєте приймати участь у будь-яких спортивних віст з країни в медичній частині страхування подорожей зазвичай виключає будь-яку небезпечних видів діяльності, таких як катання на лижах і водних видів спорту. Це означає, що якщо ви поранити себе без покриття спортом, вам доведеться заплатити за це з власної кишені. Це також поширюється на будь-який вид спорту відповідного обладнання ви найняли або купив такі як скі-паси і лижі, поїздки повинні бути скасований або затриманий.

Є кілька корисних сайтів, які дозволяють порівняти страхування і отримання страхового, який підходить саме для вас. Не забудьте прочитати кожному політику ретельно, як деякі не включають додаткові послуги, як спортивне покриття, так що доведеться бути додані окремо.