отримання страхових вагітності під час вагітності

У більшості штатів знаходження здоров’я, вагітності та пологах через приватні компанії медичного страхування в той час як ви вже вагітні важко або неможливо. Страхові компанії, як правило, вважають існуючу вагітність причини не пропонують покриття з жінкою. Вони розглянуть питання про вагітність, щоб бути вже існуючі медичні умови.

Наведені нижче рекомендації не можуть бути або може не підійти вам. Існують різні закони в різних штатах. Заборон і обмежень, ви можете знайти на даній політики може означати, що раніше існуючого стану здоров’я ви очікуєте бути покриті ні.

Важливо, що ви знаєте, що є і що не поширюється на поліс медичного страхування, перш ніж купити його.

Важливо також, щоб зберегти будь-які поточні охорони здоров’я страхового поліса ви, можливо, поки не офіційно повідомив, що нове на місці. Навіть якщо ваш поточний поліс страхування здоров’я не покриває витрат материнства, ви повинні подумати, перш ніж скасувати його.

Є три основні причини, які ви повинні зробити це. Першим є те, що у вас може бути іншим чином охоплює хвороби або травми, не пов’язаної з вашої вагітності, який викликає велику витрату охорони здоров’я. Друга полягає в тому, що ви могли б мати або розвивати вже існуючі медичні умови, що буде тримати вас від отримувати покриття в майбутньому. Третя причина в тому, що навіть при тому, що витрати охорони здоров’я нормальної вагітності може бути виключено з вашого плану, ваш контракт може включати покриття для ускладнень. Ускладнення під час вагітності вважається хворобою. Вагітності немає.

У багатьох ситуаціях, приватне медичне страхування не буде варіант. Більшість страхових компаній автоматично заперечують нові покриття для вагітних жінок. Тим не менш, є деякі винятки.

Групи або спонсорованих роботодавцем медичного страхування може запропонувати вам можливість отримати освітлення. Ці типи політики регулюються різними правилами. Історія хвороби рідше фактором у вашому мають право на отримання страхового договору групу здоров’я.

Група політику страхування часто покриває предболезни або умов. Якщо, ви можете отримати страховку за планом групи, перш ніж народжувати, ви можете бути в змозі отримати компанія медичного страхування, щоб покрити більшу частину медичних витрат.

Звичайно, контракт групи освітлення в питанні необхідно охопити материнство. Не всі. Багато страхових поліси здоров’я буде спеціально виключають материнства витрати.

У типовій вагітності більша частина охорони здоров’я буде необхідно безпосередньо перед, під час і відразу після народження дитини. Це означає, що якщо ви можете отримати покриття, перш ніж ваша дитина, ви можете уникнути більшу частину витрат на охорону здоров’я.

Якщо ваш роботодавець пропонує групового медичного страхування, і вони будуть мати період відкритої реєстрації до дати пологів, ви могли б отримати страховку, щоб покрити ваші витрати в пологовому відділенні. Це може допомогти вам значно знизити фінансові ризики.

Якщо ваш чоловік чи співмешканець має групу медичного страхування в його або її місце роботи, ви могли б використовувати в своїх інтересах його або її наступний період відкритої реєстрації. Це також може бути життєздатним варіантом для вас.

Якщо ви не одружені, але вийти заміж за людину з групою страхування, ви могли б отримати страховку своєю політикою під час спеціального період відкритої реєстрації. Вступ до шлюбу зазвичай дозволяє дружину бути застрахований страхової план другого з подружжя відразу ж, не чекаючи наступного період відкритої реєстрації.

Стратегії перераховані вище не буде працювати для кожної жінки. Спонсорованих роботодавцем медичного страхування часто забезпечує краще висвітлення. Однак, якщо ви не в змозі отримати освітлення таким чином можуть бути програми можна придбати у місцевого, державного або від федерального уряду, які можуть допомогти вам обмежити вплив.

За порадою про можливості, доступних вам по інших хитрощів, і через державні програми, засновані, зверніться до лікарні, де ви плануєте народжувати. Вони можуть бути в змозі дати вам необхідну інформацію.