отримання покрита у всьому світі зі світом кочівників і TravelGuard страхування

Коли ви шукаєте страхування подорожей, у вас є більше, ніж один вибір. Є багато компаній, які пропонують поїздки страхування, який включає в себе страхування для поїздки, що ви приймаєте у разі урагану чи іншого виду стихійних лих, страхування упущеної сумки, страхування за затримки рейсів і страхування на випадок хвороби, коли ви їдете. Дві компанії, які пропонують пакети зі страхування мандрівників включають Всесвітній Кочівники і TravelGuard страхування.

Туристична страховка: ви повинні або не повинні ви?

Якщо ви подорожуєте, ви повинні розглянути можливість отримання туристичної страховки для вашої подорожі. Тип страхування подорожей, що ви отримаєте, буде залежати від типу подорожі ви плануєте робити. Очевидно, що якщо ви плануєте подорож тільки короткі відстані на машині, ви не будете отримувати туристичну страховку. Якщо ви плануєте кругосвітнє плавання, однак, ви не дурні, щоб отримати страховку.

Коли ви плануєте Вашої наступної поїздки, розглянути можливість отримання страхування подорожей. Якщо щось піде не так в поїздці, ви можете повернути частину грошей, які ви втратили через аварію. Чим дорожче плани поїздок, тим більше вам потрібно страхування подорожей. Це особливо актуально, якщо ви плануєте подорож за кордон і хочуть бути впевнені, що ви охоплені медичним.

світ кочівників V / S TravelGuard страхування

Тип пакета, який ви виберете, визначати тип покриття, що ви отримуєте за свої страховки. Багато людей, які вибирають TravelGuard страхування, який є одним з провідних імен в бізнесі страхування подорожей, буде вибрати пакет, який охоплює все, від втрачених мішках на пропущений авіасполучення.

Обидва, Всесвітній Кочівники і TravelGuard страхування пропонують пакети, які будуть охоплювати все, що завгодно, коли ви подорожуєте всередині країни або за кордоном.

Світ кочовиків є відносно нової компанії страхування подорожей, який працює в Інтернеті. Ви можете отримати пропозицію по World Nomads страхового права в Інтернеті і купити вашу політику. Це страховий поліс, що орієнтована на тих, хто збирається на круїзи, хоча вона охоплює нещасні випадки, втрачений багаж і хвороби, а також. У вас є кілька варіантів на вибір, коли ви обираєте страхування подорожей з Всесвітнім кочівників. Ви побачите, що швидкість для World Nomads порівнянна з TravelGuard страхування.

TravelGuard страхування існує вже певний час, і є одним з провідних імен в бізнесі страхування подорожей. Крім того, що пропонується для осіб, які планують свої поїздки, TravelGuard також пропонується в якості бонусу для тих, хто бронювати поїздки з туристичними агентствами. Багато турагенти рекомендують TravelGuard як страхова компанія для когось збираєтеся в поїздку.

Обидва TravelGuard і Світового Кочівники пропонують пакети послуг, які охоплюють невдач, які можуть виникнути, коли ви подорожуєте. Світ кочовиків кращий пакет, щоб отримати, якщо ви збираєтеся в круїз, оскільки вони мають спеціальні пакети круїзу, які спрямовані на невдачі, які можуть статися на борту круїзного, у тому числі хвороби. TravelGuard страхування є більш узагальненій формі страхування подорожей. Премій для обох цих видів страхування порівняти, хоча ви, як правило, щоб отримати трохи більше охоплення шляхом цінності багажу, коли справа доходить до світового кочівників.