отримання негайної захисту є критичним

Задайте собі це питання: «Чи не могли б ви дозволити собі платити щомісячні фінансові зобов’язання, якщо хвороба не дозволяє вам працювати?” Переважна більшість з нас сказали б «ні». Так що, звичайно, ми повинні розглянути страхування себе від гіршого випадку. Типові критичні полісу буде виплачувати оподатковується одноразові якщо страхувальник діагностується з потенційно смертельної хвороби. Одноразово можна провести в ряді напрямків. Наприклад, ви могли б погасити іпотеку, внесення змін у вашому будинку для розміщення інвалідному візку, або просто оплатити рахунки.

У найближчі кілька місяців побачимо різке зростання премій, так що якщо у вас немає кришки в даний час зараз саме час, щоб зареєструватися. Вартість страхування життя стало більш доступним протягом останніх п’ятнадцяти років. Є кілька причин, чому це відбулося. По-перше епідемією СНІДу, яка, як очікується в 1980-х так і не матеріалізувався, а по-друге, виживаність людей, які страждають від серцевих нападів і раку значно покращилася. Ці фактори дозволили страховикам знизити страхові внески.

Зворотне вірно для критичних захворювань політику, де кількість людей, які претендують істотно зросла останнім часом і, отже, премії виросли. Захист регулярно переглядається страховиками, коли число заявок на певних умовах оцінюються. Після такого огляду юридичного та загального зміни будуть незабаром премій, при цьому вартість страхування життя і невеликий спад премій для критичних охоплює хвороба зростання. Страховик не може сказати, на скільки, як обставини цієї особи і сума покриті варіюватися від клієнта до клієнта, але збільшення не повинно бути великим.

З іншого боку LifeSearch пророкує, що не може бути зростом від 30 до 50 відсотків в критичних премій хвороби протягом найближчих місяців. Він також побоюється, що гарантовану швидкість може або стати недоступним для багатьох, або навіть припинити своє існування у зв’язку з нестабільною ринку.

Swiss Re оголосила, що вона більше не буде гарантувати критичних захворювань політику з кінця року, як кришка обходиться їм занадто багато.

Вартість кришка була збільшена на два великих страхових компаній. Від 20 до 25%-ве зростання останнім часом було оголошено Swiss Life і L & G. Однак це дрібниці порівняно з приголомшуючою збільшується написано в політику випущеного BUPA і резервний одного, які варіюються від 50 до 60%.

Є побоювання, що ця тенденція буде супроводжуватися іншими перестраховиками. Гарантована премій, де щомісячна вартість проводиться на певний строк, зазвичай десять років, більше не може бути запропонована страховиків. У майбутньому, премії буде щорічно переглядатися, як двигун і страхування житла. Витратами для клієнта буде набагато більше, в довгостроковій перспективі. Ідея зрозуміла. Критичні охоплює хвороба стає все більш дорогим, таким чином Увійдіть, щоб отримати вигоду з гарантованою швидкістю і відносно низькою премій, пропонованих в даний час. Будемо сподіватися, що ви ніколи не повинні вимагати, але статистика показує, що все більше і більше з нас.