отримання медичного страхування

Багато населення часто стурбовані щодо отримання санітарного страхування. Вони спантеличений щодо їх варіанти або про те, як знайти неперевершені страхування санітарне призначені для них або їх групи. Є кілька способів, щоб знайти санітарне страхування, хоча і кількість з них не щоразу, очевидно, але може бути досить безпроблемним в кінцівки.

Медичне страхування зазвичай отримують через роботодавця. Майже всі роботодавці в ці дні пропонують кількість свого роду “групу” санітарне страховий договір призначений для співробітників. Проліт “група” позначає просто представити це негабаритний одиницю населення від розташування, що знижує вартість щомісячної премії призначені для всіх членів. Ці пристрої можуть охоплювати від руки, свою другу половину, і ваша група, залежно від однозначної процедурою. Охоплюючи більш ніж в даний час вручну мабуть збільшує ваші щомісячні премії, але влада, щоб покрити вашу групу дешево гігантську вигоду. Щоб знайти блок санітарне страхування через свого роботодавця, ви повинні з’єднання вашого істоти розділ майна або той, хто відповідає за прибуток у вашій компанії. Ви повинні бути в змозі повірити в страховій Розташування приладів санітарне поруч деякі вважають за період вашої роботи.

Якщо ви залишите роботодавця, який пропонує Блок санітарне страхування, не головний результат іншого покриття, можна на додаток лікування COBRA з законом санітарний покриття вашого попереднього роботодавця страхування. КОБРА дій уряду дозволяє зберігати покриття під вашим попереднім роботодавцем, хоча поруч з більш дорогий тариф. Якщо у вас покриття призначене для повної групи, кобра дозволить Вам зберігатися такий інклюзивної покриття призначене для фірми точки графа.

Є кілька мільйонів населення в Сполучених Штатах, які не можуть брати участь у деяких одиниці санітарного пристрою страхування, однак. Медичних страхових компаній повну пропозицію особистість пристрої, призначені для людей, які завершити не виконують охоплення через свого роботодавця, не за наймом, або не мають кваліфікації призначена для уряду санітарне страхового асистансу, таких як Medicare або Medicaid. Індивідуальне страхування санітарного пристрою найчастіше не дуже дорого по відношенню до санітарних блоком страхування пристроїв. Ці пристрої можуть на додаток кришки членів групи і призначені для подружжя додаткові витрати. Пошук особистості санітарне пристроїв не нерозв’язною. Майже всі компанії пропонують страхування санітарне особистості пристроїв, ви можете без вагань пошук в Інтернеті призначена для особистості санітарне пристроїв страхування. Деякі веб-сайти навіть дозволяють порівнювати ціни і деталі пристрою у Вашому місці – так само, як торговий призначено страхування автомобілів.

Існує, крім федеральних санітарної допомоги залежно від вакантної фірми критеріям. Якщо ви знаходитесь в перевищенні 65-річного віку, або якщо ви проводите інвалідності або однозначні умови (докладно урядом), Ви маєте право призначене для Medicare. Medicaid ще один уряд санітарне план страхування заснована на зарплату. В цілому, це просто критична повинні бути охоплені, відмова змінити ситуацію, як ви рухаєтеся, що стосуються відповідальності його. Дослідити ваші варіанти покриття та адресу з ліцензованим домогтися на вигляд більше у відношенні страхування санітарне вакантних варіантів для вас.