отримання кращих Medicare доповненню плану Частина D

Medicare Part D Доповнення плани розділу програми Medicare, яка допомагає Medicare абонентів платити за свої ліки. Рекомендується, щоб всі учасники Medicare вступити до Medicare Частина плану Доповнення D, навіть якщо вони не приймають ніяких ліків. Є декілька різних типів Medicare Part D плани доступні, в тому числі Medicare Advantage, відпускаються за рецептом ліків тільки й запасний плани.

Medicare доповненню планів Частина D залежить від держави і плану. Щоб отримати кращий Medigap Частина D план ваших потреб, ви можете використовувати інструмент порівняння плану, який доступний за адресою http://www.medicare.gov/ або ви можете поговорити з досвідченим Medicare доповненню плану професіонал, який може представили докладні поради , що відносяться до вашої конкретної медичної допомоги та медичних потреб.

стандартного посібника наркотиків і Medicare доповненню плану D

Medicare має стандартний план D пільгового лікарського забезпечення для всіх учасників. Всі плани повинні мати перевагу пакет, який є рівним або більшим, ніж це стандартний вигоди. Цей стандарт включає в користь початкового франшизи. Як тільки початковий франшизи була виконана, медичної учасники оплачують 25 відсотків вартість рецепта до початкового межі покриття. У 2009 році початкова франшизи становить $ 295 і первісний ліміт покриття становить $ 2405.

Після первісного лімітах були виконані, Medicare учасники повинні сплатити додаткові витрати на ліки з власної кишені – до $ 4350 – поки вони не отримують право на “катастрофічний покриття». Всього, учасники повинні будуть заплатити $ 6,153.75 зі своєї кишені, перш ніж вони мають право на катастрофічне покриття. Як тільки учасники мають право на катастрофічне покриття, вони будуть тільки зобов’язані платити $ 2,40 для непатентованих лікарських засобів і $ 6,00 для фірмових препаратів.

Примітка: тільки ліки, на які поширюється План D включені у формулу Medicare для оцінки витрати за свій рахунок абонента. Передплатники платять до $ 75 в місяць для участі в Medicare Частина D.

що робити, якщо ви ще не надійшов у частину плану Medicare доповнення D:

Якщо ви є учасником Medicare і ще не надійшов до Medicare Частина плану Доповнення D, ви все одно можете отримати охоплення. Коли учасник Medicare вирішила не вступати до план Частина D протягом першого періоду реєстрації, але пізніше вирішує вступити в плані, учасник може бути накладено один відсоток щомісяця надбавку до премії Частина D.

Період відкритої реєстрації для Medicare доповненню планів Частина D знаходиться між 15 листопада і 31 грудня кожного року. Особи перших отримати право на Medicare на їх 65-річчя.

може Medicare Advantage бути гарною альтернативою для вас?

Багато учасників Medicare зараховані в планах Medicare Advantage. Плани Medicare Advantage пропонуються через приватні страховики, але як правило, охоплюють ті ж потреби охорони здоров’я як традиційні плани Medicare. Коли приватна страхова компанія надає план Medicare Advantage, приватна страхова компанія бере на себе витрати на потреби учасників охорони здоров’я, зменшуючи навантаження на уряд, щоб оплатити медичні витрати беруть участь абітурієнта.

Для того, щоб мати план Medicare Advantage, передплатники мають бути зараховані в і Частина Medicare і Medicare Part B плани. Плани Medicare Advantage варіюватися від страховика до страховика, а це означає, що ці плани йдуть за різними цінами та з різними перевагами. Однак багато Medicare Advantage плани пропонують покриття відпускаються за рецептом ліків.