отримання кращих підлітка автомобіля страховий тариф, 3 порад, які допоможуть заощадити гроші

Додавання підлітків водія вашому авто, політика може бути болючим досвідом. Один з них, ви не хочете, щоб дозволити їм управляти вашим новим автомобілем і два, Ваша оцінка збирається подвоїти або потроїти. Так, я дійсно говорив трійки. Особливо з новим автомобілем. Ваші нові автомобілі більш високого підвищення ставки.

Ось кілька порад, які допоможуть вам уникнути цієї фінансової головного болю.

Ваші діти повинні мати новий автомобіль?

Це одне дивує мене весь час. Батьки скаржаться, скільки витрати на страхування для підлітків водія, а потім я запитую їх, яку машину вони дивляться, і це новий 2006 чи навіть 2007 моделі. Ви кажете, що він завантажений з усіма цими новими контролю безпеки і має 12 подушок безпеки. Ті функції безпеки захистять вас, але вони також коштувала нам багато, щоб виправити і замінити, так що тому страхування є високою. Автомобілі можна легко замінити, люди не є.

Є багато надійних останніх модельних автомобілів, що там так само безпечні, як нові моделі і буде коштувати менше, щоб застрахувати. Якщо підліток хоче більш нову модель, щоб виглядати круто, скажіть їм, щоб почати працювати на ньому.

Ще одна перевага для мають автомобіль пізно модель ви можете вибрати не ставити всеосяжного і зіткнення охоплення на ньому. Це може значно зменшити вартість вашої премії. Майте це на увазі при купівлі автомобіля.

Переконайтеся, що ви отримуєте всі знижки ваш підліток водій має право на отримання.

“B” або вище середнього, як правило, вони отримали право на хорошу знижку студентів. У вашого підлітка взяти навчальний курс водія. Ці дві знижки можуть взяти хороший шматок від страхування. І вони також заохочення безпечного і відповідального водіння. Переконайтеся, що ви нагадайте їм, що водіння це привілей не право.

Два інших знижок ви можете мати право на призначені для, коли вони йдуть до коледжу або за кордон, щоб вчитися за кордоном. Обидва вони дають вам знижку для обмеження доступу вашої дитини у ваших автомобілях. Логіка в тому, що вони не мають доступу до вашого транспортні засоби, тому вони не повинні вплинути на вашу премію. Ви повинні зробити вашу страхову компанію знають про ці ситуаціях, коли вони виникають. Більшість компаній не збираються вживати превентивних заходів до зниження ваші ставки, якщо вони можуть з цим вдіяти. Це до вас, щоб переконатися, що ви отримуєте всі знижки вам і вашим підлітком маєте право.

Більшість штатів дозволяють підліткам мати дозвіл. Використовуйте це у ваших інтересах.

Це одна трохи боягузливий, але, коли ви можете заощадити кілька сотень доларів кожні 6 місяців кожен трохи допомагає. Коли ваш підліток має дозвіл учня більшість страхових компаній не стягувати плату за це. Тільки тоді, коли вони отримують ліцензії їх фактичного водія робити ваші ставки злетять до небес. Ідея полягає в тому, щоб тримати їх з їх дозволу на якомога довше. Зрозумійте, що з дозволу існують обмеження, такі як водіння стежити і не водінні в нічний час. Так що, поки ви не заперечуєте контроль ваш підліток, як вони отримують більше досвіду всі кошти йдуть вперед.

І як тільки вони дійсно отримують їх фактичної ліцензією ви повинні дозволити страхової компанії знають про це чи ризик стверджують, що вони викликають відмовляють.

Страхування підлітків водія дорогою незалежно від того, як ви його фрагмент. Дотримуйтесь цих порад, і ви можете почати отримувати кращі призначені для підлітків тарифи страхування автомобіля доступні.