отримання кращих орендарів страхування в Массачусетсі

Більшість людей будуть відмахуватися ідея отримання орендарів страхування в Массачусетсі, коли тема обговорюється. Інформація та обізнаність просто не настільки велика, тому люди отримують менше інформації про те, наскільки важливо, щоб отримати їх. Часто вони розглядають його як порожня трата грошей, і що немає нічого в ньому для них. Вони платять щомісяця або щорічно, і вони не отримують нічого. Хоча переваги нематеріального і набагато менш ясно, ніж будь-які інші речі, які ви б витратили свої гроші на, безсумнівно, знайдете щось значне і фінансове забезпечення для Вас і Вашої родини.
отримання орендарів страхування в Массачусетсі – розумна інвестиція
Скільки ви платите за квиток Брюінз? За ціною нижче, ніж квиток, який ви готові витратити на, ви вже можете платити за страхове покриття, що, безумовно, для захисту цінних товарів чи предметів у вашій квартирі. Середня премія щорічно складає $ 223 (за даними Національної асоціації страхових комісарів), які дещо нижче, ніж у Нью-Йорку. Подивіться на це таким чином. Для цього недорогого річної вартості премії, ви можете або думати про збереження щомісяця, щотижня або щодня залежно від того, чи підходить саме Вам. На щомісячній основі, ви будете мати, щоб заощадити $ 18,53; тижні – $ 4.63; щодня – $ 0,66 центів. Це, як розумне страхування орендарів в штаті Массачусетс, насправді. І дійсно, його справжня угода і набагато більш розумно інвестицій з цього питання.
Не робіть помилку
У вас є дочка або син, який йде в Гарвард або Массачусетський технологічний інститут (MIT) або, можливо, ви орендуєте квартиру в Вустере або у вас є прекрасна квартира в Нью-Бедфорді, штат Массачусетс. Що робити, якщо щось піде не так в один прекрасний день, і ви втратите всі ваші речі? це спричинить за собою багато грошей, щоб мати можливість замінити його.
Не ризикуйте і не намагайтеся ігнорувати потенціал страхування орендарів, вона буде захищати вас від ризику пошкодження або втрати одяг, ювелірні вироби, меблі та інше майно, що у вас є. Є багато випадків, особливо для тих студентів, які оренди квартири вони не звертають уваги на забезпеченні їхніх особистих властивостей через неправильну концепції, що їх страхові орендодавця збирається охопити їх усі. Це велика помилка. Перш за все, ви ніколи не покривається страховкою орендодавця. Це поширюється тільки на структурі квартири або кондомініуму, а не кожного жителя речі. Єдиний раз, коли ви застраховані якщо ви можете довести в суді, що пошкодження або втрату вашого особистого властивості через недбалість господаря, який може зайняти деякий час, тому що це дуже важко встановити факти і докази.
Крім того, що орендаря страхування охоплює вас від ризику втрати або пошкодження ваших особистих властивостей, ви також отримаєте вигоди від його страхуванні відповідальності. Коли ви запрошуєте гостей або відвідувачів в орендованій квартирі або будинку, ви не можете сказати, ні передбачити, чи є випадково, що могло б трапитися. Страхування відповідальності укриває вас від юридичних та медичних витрат, які можуть бути покладені на вас, тому що ви несете відповідальність за травми, в приміщеннях вашого будинку. Деякі люди скористаються і можуть зірвати Вас за свої медичні рахунки, втрачений прибуток та інші витрати відновлення.