отримання кращих автодом страхування

Що мені потрібно думати про те, коли шукає будинок на колесах страхування?

Розглянемо, що саме ваші обставини, ймовірно, будуть протягом наступного року. Такі деталі, як, скільки ви будете використовувати ваш автомобіль і скільки кілометрів ви будете робити необхідно буде думали. Компанії часто дають вам додаткову знижку на основі обмежених угод пробіг.

Вирішіть, де ви, швидше за все, йти. Ви можете отримати Green Card включена в політику – деякі за рік, деякі протягом 90 днів протягом однієї подорожі

Подумайте про те, куди ви йдете, щоб зберегти ваш будинок на колесах – надаються знижки для тримати його під своїм пильним оком вдома або на сайті CASSOA.

Вирішити, потрібно переконатися, що ваш поліс покриває особистих речей і аксесуарів, які будуть в будинки на колесах – і додаткових послуг, як навіси. Деякі великі навіси, наприклад, може бути дорого замінити. Фахівці забрати на ці дрібниці, коли ви обговорюєте ваші вимоги, де £ 5000 Особисті кришка ефектів і 2000 фунтів стерлінгів для тентів включені без додаткових витрат на всіх.

Мати чітке уявлення про ваших претензій немає знижок (НИЗ). Багато страховиків будуть відображати НИЗ ви нараховані під час водіння автомобіля.

Зрозуміти різницю між типами покриття в наявності – всеосяжне (найширшої кришкою), сторонні пожежі та крадіжки (середній рівень), а третьою стороною (саме основне).

Простий іммобілайзер або пристрій стеження може заощадити гроші в страхових щороку, і збільшення перепродажу, коли ви приходите, щоб продати на вашому автодом або RV.

Що ще я повинен бути в курсі?

Будьте чесні при наданні відомості у вашому страхових послуг. Будучи економними правда ніколи не буває економічним в довгостроковій перспективі, оскільки в кінцевому підсумку можна без покриття в момент, коли він потрібен найбільше, якщо ви не розкривати всі, коли просили.

Запитайте, чи є знижки залежно від тривалості часу ви володіли вашого будинку на колесах, або якщо ви є членом клубу чи асоціації. Багато фахівців автодом страховиків винагородити досвідом з кращими премій.

Використання страхових компаній, що мають право і регулюється Управлінням з фінансового регулювання і нагляду. І розглянути питання про використання фахівця автодом страховиків. У деяких випадках, зокрема, загальновідомі, будинок на колесах кришка просто доповненням до великих страховим бізнесом. Фахівець компанії зазвичай витрачають час на навчання персоналу в їх власній академії навчання в тонкощах автодом власності та визначення політики, щоб зробити їх якомога більш привабливим для власників будинку на колесах.

Не слід припускати, Ford Ka, для салону автомобіля або мало Fiat будуть покриті просто тому, що прив’язані до Віннебаго або Bessacar. Деякі політики автоматично надати вам сторонні покрив, але в інших випадках необхідно вивезти повного каско теж. Завжди перевіряйте.

Нарешті, подумайте, перш ніж пред’явити для незначних аварій. Малий аварій (відомих як «втрати» для страховика) для автомобіля іншої людини, як розбите дзеркало крила часто найкраще вирішувати без залучення вашого страховика. Оплачуючи ремонт самостійно, ви можете захистити ваші ніяких претензій Знижки та переконатися, що ви і надалі приділяти низьких премій. Там не повинно бути ніяких секретів.