отримання знижок від вашої компанії Автострахування

Подивимося правді в очі авто страхові компанії це бізнес, який створений, щоб отримати прибуток, і якщо ми не будемо обережні, ми в кінцевому підсумку платити супер високої ставки страхових внесків, коли ми, можливо, заплатили набагато нижче, премії, якщо ми тільки зробили деякі дослідження.

Ось список, який, сподіваюся, допоможе власникам автомобілів в зниженні їх ставки страхових внесків:

• Засоби захисту від викрадачів

Хто б міг подумати, що крадіжка пристрої цінні не тільки в охороні вашого автомобіля від злодіїв, але і в зниженні премії? Крадіжка пристрої бувають різних типів. Деякі з них, хоча деякі автоматичні необхідності управлятися вручну. Всі ці пристрої забезпечують крадіжки додаткові знижки премії. У деяких ескізів вікна держави може бути також джерелом додаткової знижки премії.

• Кілька автомобілів зі знижкою

Давайте скажемо, що у вас є дві машини (заради ілюстрації), які ви хочете застрахувати з компанії автострахування. Зазвичай вам доведеться платити окремі внески але чи знаєте ви, що можна реально заощадити величезні кошти на премію, яку ви будете платити за ваш другий автомобіль? Яким чином? Проконсультуйтеся з вашим страховим агентом, щоб допомогти вам.

• вибрати щорічно поновлюваних політики Автострахування

Купівля щорічне авто страхування надасть вам велику економію, оскільки премія ставка є фіксованою протягом одного року в порівнянні з покупкою шестимісячну політику, яка змінює свій курс кожні шість місяців. Якщо ви купуєте шестимісячну політику премії ви платили на ваш перший піврічний премій буде такою ж, як ваша друга щорічна виплата премії. Таким чином, замість економії, ви, як правило, платять більше за те ж саме кількість переваг.

• Всебічний охоплення зберігання

Всеосяжний охоплення зберігання ідеально підходить, якщо ви думаєте про зберігання автомобіля протягом періоду часу. Це велика економія ідея, щоб зберегти тільки всебічне висвітлення під час ви зберігаєте ваш автомобіль, так як інші покриття не потрібно. Автомобіль в гаражі навряд чи отримає в зіткненні при цьому не вимагатиме страхування відповідальності.

• Пробіг

Пробігу, що ваш автомобіль подорожує повсякденному робить істотний вплив на розмір внеску, що ви повинні заплатити, так як пробіг буде визначити конкретний клас, в якому ваш автомобіль належить. Кожен клас має різні ставка премії.

• Організація приналежність

Є багато автострахування компаній, які пропонують знижки на зв’язок з певними організаціями. Ці організації можуть варіюватися від кредитних спілок, коледж жіночих клубів та братств, або просто певна кредитна карта також може заробити вам значну знижку на вашу премію. Щоб бути впевненим, зателефонуйте в сервісний центр і попросити їх, щоб отримати список філій організації, що вони акредитувати, те ж саме з кредитними картами.

• Оборонна курс водіння

Деякі компанії автострахування надаємо значні знижки просто відвідуючи оборонні курси водіння. Для отримання додаткової інформації просто зв’яжіться з комісаром державного страхування або страхової компанії, щоб побачити, якщо ви маєте право, а також, щоб дізнатися про їх акредитованих центрів водіння.