отримання авто страхування-20 порад, щоб найдешевше автострахування

Премії автострахування підвищується з кожним роком, хоча ваш автомобіль страхової премії в чому залежить від вашого автомобіля, вік і знижка є кілька кроків, які можна зробити, щоб допомогти зупинити зростання або навіть зменшити свої премії.

1. Порівняйте страхування автомобіля і купити страхування автомобіля з Інтернету. Більшість місцевих авто страхові компанії пропонують знижки для інтернет-додатків Автострахування, оскільки це являє собою автоматизований процес і зазвичай обходиться компанії в страхування автомобіля набагато менше, щоб обробити Ваш автострахування додатки. Отримання автомобіля страхування онлайн зазвичай знижки автострахування понад 5% -10%.

Натисніть тут, щоб отримати миттєвий страхування цитатою!!!

2. Магазин приблизно за страхування автомобіля. Всі компанії, страхування автомобілів використовують різні формули для розрахунку Вашого автомобіля страхової премії. Переконайтеся, що ви добре розуміти страхування автомобіля політики та багатьох великих чинників, що у визначенні вашого страхування автомобіля цитати. Збільшення франшизи, несучи голими мінімальне страхування автомобіля, системи безпеки, віку і до історії водіння характерні основних факторів, які в кінцевому рахунку визначають більшість ваших витрат автострахування.

3.Group додаткові страхові поліси – Більшість місцевих страхових компаній також зробити інші страхові поліси

тобто “власники будинку страхування або страхування орендарів”. Більшість місцевих
страхові компанії надають додаткові знижки за покупку більш ніж один продукт, роблячи це, ви могли б заощадити неабияку кількість на всіх ваших страхових полісів і страхових внесків.

4. Оплатити ваш автомобіль страховий поліс в одній річних або піврічних платежів-

При оплаті страхової премії в повному обсязі ви можете не платити дорогим процентні платежі, які будуть додані у ваш поліс страхування автомобіля, якщо ви заплатили ваш автомобіль страхової премії щомісяця payments.Some страхові компанії можуть стягувати цілих 15% річних на installments.You травня навіть отримати знижку за оплату в full.If ви не можете дозволити собі платити в повному обсязі перевірити те, що швидкість невелика позика буде ви все одно можете заощадити money.Fill з онлайн заявки на отримання кредиту.

5. Збільшення вашого добровільного автострахування франшиз deductible.Your перевищення суми, сплаченої вами у разі виникнення претензії Автострахування, за рахунок збільшення цього числа, ваша страхова компанія повинна зменшити свої премії.

6. Опустіть ваш річний пробіг приводом – зниження ваш річний пробіг може зменшити ваше авто страхової премії, більшість страхових компаній наведемо вам близько 12000 миль year.Average скільки милю ви можете їздити на рік. Будьте чесні про ваше пробіг як ваша страхова компанія може попросити, щоб побачити старих MOT та історія сервісу, щоб підтвердити свій пробіг у разі аварії.

7.Alarm систем – Маючи заводі встановлена ​​сигналізація на Вашому автомобілі допоможе заощадити на вашому авто страховий поліс і цитати автострахування. Компанії автострахування всі про зниження ризиків та управління ризиками. Отже за наявності сигналізації, ви зменшуєте ризик отримати ваш автомобіль вкрадений.

8. Візьміть курс-Going освіти водіїв на курси підготовки водіїв та проходження курсу буде також нижче вашого авто страхування котирування, як у вас менше шансів бути залученим в аварію.

9. Оцінюючи вартість Вашого автомобіля – Додавання додаткову цінність для вашого автомобіля, коли ви подаєте заяву на ваше авто страхування цитатою нічого не робитиме для вас крім збільшення страхування Вашого автомобіля premium.Should ваш автомобіль вкрадений або списаний вам буде виплачуватися тільки в ринку вартості вашого автомобіля під час вашого кожному разі аварії.

10.Хорошо рахунок кредиту – Компанії автострахування тепер дивляться на споживачів кредитних рейтингів як основного чинника

в розрахунку на вашу премію Автострахування.
Підтримка хорошого кредитного рейтингу може уникнути непотрібного доповнення до Вашого авто страхової премії.

11. Мінімальні Автострахування – Страхування цивільної відповідальності іноді називають тільки мінімальним покриттям ви

повинні мати за законом це також cheapest.If ваш автомобіль має низьке значення, то ви могли б розглянути

цей тип cover.You повинні пам’ятати, що з цим типом покриття, якщо ви були потрапити в аварію, що будь-які пошкодження вашого автомобіля не будуть охоплені для ремонту.

12. Зберегти чистий водійських прав – Компанії автострахування

прийняти водіння переконання дуже серйозно і може значно збільшити ваш автомобіль страхової премії, зберігаючи чисту ліцензію виявляється страхування ви безпечно і обережним водієм.

13. Видаліть всі непотрібні драйвери – Якщо у вас є молодий водій на вашому авто страховий поліс, який більше не використовується цей транспортний засіб ви повинні видалити їх, оскільки це знизить ваш автомобіль страхової премії.

14. Молодий водій Додамо старий драйвер – Деякі компанії автострахування знизить премій молодим водіям авто страхування, якщо вони є старша ім’ям водій на авто страхування.

15. Ні-страхування автомобіля претензій знижка-один з найбільш важливих і основних факторів, що впливають на страхування Вашого автомобіля

Премія кількість років ви мене не було ніяких страхування автомобіля поданих позовів. Більшість водіїв може отримати до 75% знижку на автострахування близько 5 років жодних претензій автострахування. Чим більше років ви можете залишитися вимогу страхування автомобіля безкоштовно безпечним водієм автомобіля страхова компанія буде бачити Вас в якості.

16. Захистіть ваші НЕ-страхування автомобіля стверджує discount.Although це збільшить ваш автомобіль страхової премії, якщо у вас багато років немає претензій ви можете не для захисту вашої статуї немає претензій, як хвилину автоматичний претензії по гарантії може збільшити ваше авто страхової премії до 75%.

17. Купити автомобіль нижче страхової групи car.A дуже важливий фактор у вашій страхової премії, який автомобіль ви drive.By купівлі автомобіля з більш низьким рейтингом автомобіля страховій групі, ви можете знизити ваше авто страхової премії особливо для молодих або недосвідчених водіїв.

18.Car клубів-Якщо ваш автомобіль є класичним або антикварні, розглянути питання про приєднання автомобільного клубу, пов’язані з вашим автомобілем, як більшість клубів автомобілів пропонують страхування автомобіля схем, які мають дуже хорошу машину ставки відрахувань до фонду.

19. Додати дружину в якості названого водія Деякі авто страхові компанії пропонують знижки при додаванні дружина, імені водія. Більшість автомобільних компаній страхування розглядати шлюб як ознака стабільності та асоційованих стабільності безпечного водіння і там дати вам знижку
за те, що можливо більш низькому ризику водія.

20. Новий драйвер / Студент Driver знижки -. Якщо ви новий драйвер або студент, дізнатися про знижки на страхування автомобіля деякими компаніями страхування автомобіля може дати вам стільки ж, скільки 25% знижку на Ваш автомобіль

страхування цитати.

Виконайте наступні загальні поради 20 Автострахування при порівнянні авто страхові поліси від