отримання Вашої страхової адекватна вашим потребам

Наявність автомобіля, безумовно, необхідно в США. Можливість подорожувати через великі відстані і зручності переміщення навколо автомобіля дає нам, безумовно, варто інвестувати гроші. Тим не менш, деякі витрати можна з упевненістю зробити це приємний і корисний об’єкт трохи дорогими в обслуговуванні. Ціна на газ є лише частиною проблеми, так як ви завжди можете переключитися на автомобілі з кращим, пробіг газу, щоб заощадити гроші. Але є один аспект, який, безумовно, дратує майже всіх власників автомобілів там – необхідність страхування транспортного засобу.

Той простий факт, що страхування автомобіля є обов’язковим робить багато водіїв думають, що вони зроблені на гроші. Звичайно, наявність обов’язкового автострахування допомагає підтримувати порядок на дорозі з такою кількістю автомобілів там. Шляхом страхування Вашого автомобіля Ви отримуєте фінансові резервні майже будь-яку ситуацію, яка може трапитися на дорозі. Але іноді ця резервна має свою ціну, це не занадто для гаманця і ось, коли автовласники починають допит страхування автомобіля в цілому. Звичайно, позбавитися від страхування взагалі не найрозумніший, що потрібно зробити як фінансово, так і соціально: ви дієте безвідповідально по відношенню до інших водіїв, які ви, можливо, аварії з, і ви ризикуєте в кінцевому підсумку з величезним витрати на покриття з власної кишені у випадку аварій відбувається в кінці кінців. Так що ж можна зробити автострахування, щоб зменшити свої витрати?

Якщо у вас ваше авто застраховане на досить довго, ви, напевно, знаєте, що типова політика складається з різних варіантів покриття. Третій покриття цивільної відповідальності є обов’язковим тільки частина, що складається з тілесних ушкоджень і матеріального збитку, які повинні відповідати місцевим вимогам держави. Всі інші типи покриття є чисто факультативний а от де у вас є всі свободи, щоб скоротити ваші витрати автострахування. Зіткнення і всеосяжний охоплення, безумовно, хороший спосіб покрити ваші виродки, але якщо ваша поїздка досить старий і не має великого значення ринку, то вам не потрібні ці типи покриття, так як вони охоплюють тільки фактичну ринкову вартість транспортного засобу, якщо він потрапляє в аварії. Прокат страхування автомобіля може бути хорошим доповненням до політики, що охоплює ваше витрат на оренду автомобіля в той час як ваш автомобіль знаходиться в ремонті, але давайте будемо чесні – ви думаєте, ви будете мати потребу в цьому більше, ніж один або два рази? Навіть якщо ви ніколи не використовували цей варіант вам все одно доведеться платити додаткові гроші за те, що його в політиці.

І давайте не забувати про франшиз. Франшиза певну суму грошей, яку ви повинні платити з власної кишені, перш ніж охоплення ногами дюйма франшизи є в зворотному відношенні до премії. Це означає, що чим вище франшиза у вашій політиці, тим нижче премія. Як правило, франшиза у розмірі $ 250 встановлена ​​з більшістю політику, але ви можете підняти її до $ 2000. Звичайно, ви повинні тільки вибрати суму, яку ви можете собі дозволити, в іншому випадку немає ніякого сенсу в економії грошей на страхування автомобілів таким чином, тому що ви не будете в змозі задовольнити відрахування в першу чергу. Але, піднявши її з $ 250 до $ 500 може дати вам в середньому на 10% скорочення премій. Звучить добре, чи не так?