отримання Вашого автомобіля страхування до дати до провідного відпустки

З тих пір автомобіль став необхідністю, а не розкішшю, водіння свята були популярні серед відпочиваючих різного віку – від сімейного відпочинку в сільській місцевості для підлітків на дорозі поїздки. Цього року тенденція повинна продовжуватися – тим більше, що нинішня рецесія змушує багатьох людей зменшити їх свято планів і зниження цін на нафту означає, що водіння може бути дешевше, ніж літати або сідати на потяг для великих груп відпочиваючих на їх шляху до місцевих призначення.

Тим не менш, плануєте ви прийняти ваш автомобіль з Манчестера в Абердіні або Лондона в Париж (через Дувр і Кале, звичайно), важливо, щоб переконатися, що ваш автомобіль знаходиться в робочому стані і придатні для поїздок обширна водіння, перш ніж приступити ваше свято. Це може включати в себе ряд завдань, від попадання ваших автомобіль обслуговується до перевірки межі вашого страхування автомобіля.

Основні речі, щоб зробити перед установкою в провідному відпустці

Щоб переконатися, що ви добре підготовлені для ведучого свята, виписати чек список, щоб ви нічого не забуваєте істотним. Для початку, це не важливо переконатися, що ваш автомобіль знаходиться в робочому стані – це може здатися очевидним, але немає нічого гірше, ніж застрягти на тихій путівці в середині ночі, в районі, ви не знайомі з, і ніякої допомогти в поле зору. Після отримання Вашого автомобіля обслуговуватися в гаражі кілька тижнів, перш ніж поїхати, ви зможете встановити, чи є щось, ймовірно, піде не так, і є багато часу, щоб її виправити.

Далі перевірте, що ваша страхова знаходиться в актуальному стані і не збирається минути, поки ви ще у відпустці. Якщо ви подорожуєте у Великобританії, страхування Вашого автомобіля, ймовірно, буде дійсна куди завгодно. З іншого боку, якщо ви плануєте в провідному відпустці в Європі, важливо, щоб викликати ваші страховика перед виходом перевірити, чи достатньо будуть покриті.

Популярність поромні переправи як Дувра до Кале у Франції, в Harwich гак Голландії недалеко від Роттердама і Holyhead у Дублін означає, що водіння Відпочинок в Європі стають все більш популярні серед британських відпочиваючих. Тим не менш, дослідження випущене травня 2009 показав, що 38 відсотків водіїв не знають чи їх автомобіль страховий поліс покриває їх під час водіння за кордоном, а 18 відсотків помилково вважають, що їх транспортний засіб будуть покриті за рахунок їх страхування подорожей, перебуваючи за кордоном. Специфіка змінюватись між страховиками, але більшість буде пропонувати тільки кілька днів Безкоштовна прикриття для водіння в Європі – тому переконайтеся, що ви знаєте, які установки ви перед від’їздом.

Переконавшись, європейського кришки приводний включений в страхування Вашого автомобіля

Якщо ви йдете на водіння Відпочинок в Європі регулярно, це могло б коштувати отримання європейського кришки включені в договір страхування транспортних засобів в якості стандарту. Це найпростіше зробити це, коли прийшов час, щоб відновити політику – необхідно попросити поточного страховика якому обсязі, що потрібно збільшити кількість європейських днів покриття на вашому страхування, або проводити порівняння страхування автомобіля онлайн, щоб знайти більш дешевий тариф.

Не забувайте, або розбивка покриття – більшість страховиків не пропонують Великобританії техдопомоги в рамках поліса страхування автомобіля, тому вони навряд чи будуть включати в себе європейські розбивка покриття. При правильному страхування на місці – а також запасна каністра бензину в багажнику і повністю заряджений мобільний телефон – ви зможете стати на вашому провідному відпустці з душевний спокій, що, якщо щось піде не так на дороги, ви добре захищені.