отримав маркетингу клієнтам потрібно проекті угоди

Перед початком роботи на будь консалтингової участь, це гарна ідея для маркетингових консультантів для захисту свого бізнесу і зниження їх відповідальності, отримавши свій підпис клієнта на всеосяжний договір консалтингових маркетингу.

На початкових етапах розробки проекту, консультанти з маркетингу, можливо, схильні покладатися на неформальні зв’язки, такі як зустрічі нотатки та повідомлення електронної пошти відправляються і від клієнта. У той час як заміток і електронної пошти зробити забезпечують фіксацію такого обговорення і листування між вами і вашими клієнтами, за законом, вони не можуть стояти за підписали проект угоди, яка чітко визначає сфери, етапи, умови оплати та інших важливих елементів маркетингу консультації участі.

угод консалтинговий проект зниження маркетингових відповідальності

Перед тим, як почати роботу і не приймає ніякої оплати, це гарна ідея, щоб мати підписаний договір консалтингових або проекту угоди в силу. Ця угода є центральним компонентом сильної стратегії управління ризиками проекту.

Визначення всіх продуктів проекту, етапи та обмеження у письмовій формі, перед роботою фактично починається, може запобігають майбутні неприємності з законом, потенційно економлячи тисячі доларів на судові витрати, оборони, а також втратив час через бої ваша справа в суді. Підписана угода маркетингового консалтингу можуть запобігти ускладнення, які можуть виникнути під час вашого консалтингового проекту, зменшення відповідальності вашої маркетингової фірми.

Ви могли б бути кілька тижнів або місяців в проект, коли, з деяких причин, ваш клієнт може відмовитися платити, спробуйте домовитися про більш низькою ціною, ніж домовилися, або змінити умови участі автора. У таких випадках без підряду в місці, ви стоїте втратити час і гроші, а також ваші хороші стосунки з вашим клієнтом.

які маркетингові угоди консалтингового проекту зазвичай охоплюють

Як правило, угоду маркетингового консалтингу визначає цілі взаємодії, а також про очікувані від як консультанта і клієнта, щоб допомогти досягненню цих цілей. Вона може встановити критерії оцінки ефективності роботи та графік для огляду прогресу до них. І він викладає меж вашої відповідальності перед клієнтом, а також ваші ціни та умови оплати, і як ви будете компенсуються витрати ви понесете від імені клієнта.

Консалтингове угода в цілому захищає вас і вашу інтелектуальну власність клієнта, ваш клієнт забороняє приносити ваші співробітники на персонал, конфіденційність і встановлює стандарти для захисту обох утворень. Угода маркетингового консалтингу також може обмежити ваші зобов’язання у разі, якщо ваш клієнт повинен страждати будь-які фінансові чи інші збитки, що виникають в будь-які помилки або упущення з вашого боку.

Крім того, консультант з маркетингу проекту угоди зазвичай пояснюється, хто може розірвати договір, в які терміни і як припинення має бути досягнуто.

Залежно від типу роботи, яку ви робите і хто ви чого в за проектом, консультанти з маркетингу, може також знадобитися додаткові контракти, такі як:

• трудові договори

• Кадрове забезпечення та розміщення угод

• Субпідрядником або незалежних договорів підряду

Якщо ви плануєте використовувати субпідрядників або незалежних підрядників з заручинами маркетингового консалтингу, вам може знадобитися Договір з метою визначити функціональні подробиці відносин між вами і ви приносите людям на борту. Ці види договорів встановити, хто володіє інтелектуальної власності і сприяти тому, щоб ваша субпідрядник не може взяти бізнес вашого клієнта далеко або влаштуватися на роботу в команді клієнта.

З юридично закріплене в контракті місце на початку вашої консалтингової участі, як ви і ваш клієнт буде мати чітко визначену опорну точку ви можете звернутися, коли виникають питання з приводу основних етапів проекту, оплата або інші умови угоди. Усунення сюрпризи не тільки знижує власну відповідальність, але і робить для більш щасливою, більш-задоволений клієнт.