останні тенденції показують, вантажоперевезення збільшилися реклами та технологія використання

Незалежно від того, вони працюють зі своїми ВОС-3 чи ні, вантажівок і великих установок, які перетинають автомобільні дороги Сполучені Штати завжди були одним з основних продуктів американської дорозі. Тим не менше, ці вантажівки створюють досить величезне враження на тих, хто бачить їх диску. Вантажівки і установок, напханих помітний дизайн і графіка створює незабутнє враження. Розслідування з цього питання, яку очолив американську Вантажоперевезення асоціації, показало, що 90% людей, швидше за все, Зверніть увагу на слова, малюнки та інші графічні елементи на вантажівках і бурових установок.

Запобіжник цей факт більш широку картину, вантажівок, які орган, що діє в межах міста може зробити 16000000 враженнями рік. Це означає, що вантажівки, незалежно від мають ВОС-3 чи ні, зробити головах людей повернутися і помітити відмітні знаки та деталі, пофарбовані з боків. Інші установки вантажівки включають повну картину тіла, емблеми, хромування, і неонових систем освітлення. Аксесуари також велике доповнення, щоб зробити будь-які установки більш привабливим, наприклад, 10-дюймові вихлопні труби, хром козирків, а також індивідуальні капюшони. Сучасні вантажні автомобілі і установки можуть бути оснащені додатковими функціями, такими як кондиціонер і полірованого дерева для світильників, таких як ліжка і шафи в кабіні вантажівки себе.

Такий привабливий дизайн, сповістило про початок нової тенденції в автотранспортній галузі – вантажівка з боку реклами. Вантажівки тепер можна змінювати в прокат рекламні щити з налаштованим робочі місця фарби, яка може принести прибуток в діапазоні від $ 3800 вище 53 футів бурових установок. Похитуючись з цією тенденцією все ще може бути ризикованим кроком, але з правом влади роботи, і деякі віри, будь автотранспортної компанією може прокласти шлях для наступного далекобійників, щоб слідувати.

Хоча це і не нова тенденція в автотранспортній галузі, вантажівка брокерські як і раніше пропонує своїм брокерам платять прибутковим, незважаючи на те, що вантажівка брокери не плечу правової відповідальності за будь-які втрати або пошкодження товару вантажовідправників під час транзиту. У той час як влада брокера обмежується вибір носіїв для вантажовідправників і орган, що діє, вантажівка брокерів користуються значним успіхом в цій області. Вантажівка брокерські привернуло багато людей, тим більше що влада брокера залишає інших вантажоперевізників за межами параметрів закону щодо відвантаження транспортом.

Останні правила, встановлені на автотранспортній галузі мандатів вантажоперевезення фірм і компаній придбати останні моделі вантажівок і установок через екологічні проблеми. Вантажівка брокерів, хоча їх повноваження брокера не поширюється на операції з доставки, може знадобитися для роботи з автомобільними компаніями, які суворо дотримуються правил середовища.

Крім того, у зв’язку із зростанням цін на паливо та операціях з підтримання бізнесу вантажоперевезень, більшість компаній вантажоперевезення вдаються до кілька способів стати таким же ефективним з енергетичних наскільки це можливо. В даний час, автотранспортної галузі в США споживає близько 18 мільярдів галонів палива, що складає більше 12% від загального обсягу споживання палива в країні.

Важливим чинником в економії палива маршрут управління. Що стосується операцій з доставки, більшість фірм вантажоперевезення вичавити відвантаження товару, як можна поставити їх у стратегічний шлях, який економить час і паливо. Сучасні компанії вантажоперевезення застосовують GPS і програмного забезпечення, які допомагають вантажівок і верстатів в ефективно знижують витрату палива. Комп’ютерні програми видають інтелектуальний аналіз на альтернативні маршрути і зупинки за розкладом. Інші нові технології використовуються на вантажівках фірми включають в шинах для оптимальної роботи шин і гібридних двигунів вантажних автомобілів.

Говорячи про паливо, більшість фірм вантажоперевезення купувати їх подачі палива з держав, де дизельне не так дорого, як і в інших. Штати, де дизельне паливо дешево включають в себе:

• Делавер
• Нью-Джерсі
• Міссурі
• Оклахома
• Південна Кароліна
• Меріленд
• Пенсільванія
• Канзас
• Айові
• Вірджинія

Наступні міста запропонувати найнижчу ставку на дизельне паливо та інші нафтопродукти:

• Оклахома
• Де-Мойн
• Х’юстон
• Wichita
• Сент-Луїсі
• Трентон
• Вілмінгтон
• Балтімор
• Далласі
• Tucson

Вантажоперевезення компаній і фірм розуміють, що ціни на газ змінюються і може мати 20% диференціал, в межах всього декількох кварталів. У крайньому випадку, вантажоперевезення фірм навіть купити їх дизельного палива в деяких регіонах, де їх правомочностей щодо експлуатації та ВОС-3 не виконуються, такі як Мексика.

Паливо втрат також викликана опором. Насправді, принаймні 50% від потужності, що генерується вантажівки використовується для подолання опору на високих швидкостях. Зниження аеродинамічного опору може виразно економити енергію, і це може бути досягнуто за рахунок: вибору спальне пакет підходить для причепа; лікування, як аеродинамічні обтічники даху для використання з причепами фургон, шасі і причепа обтічники, кабіни подовжувачі та аеродинамічні дзеркала, видалення додаткових компонентів від потік повітря, якщо можливо, і колісну базу і налаштування п’ятого колеса.

Нарешті, правильна поведінка водія і належне технічне обслуговування вантажівок також вступають в гру. Водій вантажівки повинен уникати перевищення швидкості й на холостому ходу, щоб заощадити на паливі. Використання дисплея економії палива також допомагає контролювати використання. Щоб зберегти вантажівку в хорошому стані, переконайтеся, що: підтримувати правильний тиск в шинах; повітрообміну і паливних фільтрів у відповідні проміжки часу, і тримати диск і направити осі вирівняні для зменшення опору коченню. Моніторинг якості палива на заправках; брудних палива утворюються паливні інжектори, щоб забити або проявляти неправильне розпорошення.

Використання алюмінію підлога для вантажних автомобілів також є ефективним способом, щоб скоротити витрати без збитку для продуктивності. Так як алюміній легкий матеріал, вантажівку або установка можуть розміститися великі навантаження відвантаження, витрачаючи менше на паливо.

Автотранспортної галузі може бути затьмарена зростанням цін на паливо і наплавлення про екологічні проблеми, але з останніми тенденціями і поліпшень на вантажівці навігації, експлуатації та ефективності використання палива, можна з упевненістю сказати, що вантажівки і платформи залишиться величезна частина Американського шосе на довгі роки.