останні тенденції в області автострахування

Автомобіля страхові компанії постійно змінюють свої тарифи та страхові плани для того, щоб запропонувати кращі варіанти. Йти в ногу з цими новими планами і тенденцій може бути утомливо і практично неможливо, однак, деякі з цих нових тенденцій може бути вельми корисним і допоможе вам заощадити гроші на страхування автомобіля. Ось подивіться на деякі з провідних страхових планів, які є досить новим, але зовсім невідомо широкому загалу.

Існує досить новий страховий план, в якому мало хто знає, але досить цікаво. Уявіть собі, що здатність платити за страхування автомобіля заснований на тому, скільки миль ви їдете на рік. Це може бути корисно для людей, які їздять кілька миль в порівнянні з іншими людьми. Для тих, хто їздить багато миль, це не те, щоб прийти у захват. Для тих, хто дійсно їздять кілька миль, це може бути те, що ви хочете отримати більше інформації про себе. Оплачувати-як-ви-дисків страхування тенденція популярна, тому що вона не перевіряє нормальні речі, які впливають на страховий рахунок, такі як водіння історії. Оплачувати-як-ви-дисків План також тільки для нових автомобілів, які оснащені OnStar. Страхові компанії відстежувати пробіг у вашого автомобіля і вашого стилю водіння. Здійснюючи моніторинг водіння використанням телематичних технологій, таких як відстеження OnStar, страховим компаніям визначити, чи можна платити менше за страхування.

Це оплачувати-як-ви-диск страхової план дуже докладно і залежно від страхових компаній, різних аспектів вашого стилю водіння оцінюються і відслідковуються. Наприклад, прогресивний і компанії Allstate Insurance приймати детальні водіння, щоб визначити, скільки ви повинні платити. Вони вивчають ви гальмування і прискорення моделі, щоб побачити, якщо у вас більше шансів потрапити в крило трубогиби. Ті, хто мають тенденцію прискорення набагато швидше, постійно або гальмуванні на високій швидкості, швидше за все, платити більш високі страхові тарифи. Вони також дивляться на час дня, що у вас більше шансів, щоб рухатися. Ті, хто їздить пізно вночі або рано вранці, як очікується, буде краще заплатити трохи більше за їх страхування, тому що водіння в ці години означає, що ви, швидше за все, втомився або стомленому стані. Навіть якщо є менше руху в ці години, страхові компанії враховувати той факт, що засипання за кермом небезпечніший, ніж інтенсивним рухом транспорту.

Підлітки з нової ліцензії водія може отримати вигоду з цього плану страхування, якщо вони знають, що вони будуть обережні. Підлітки, як правило, платять вищі ціни з їх планами страхування, тому що вони, швидше за все, відбуваються нещасні випадки. Приєднавшись в на оплачувати-як-ви-диск планів, підлітки можуть довести, що вони не є частиною підлітків, які їздять з шкідливими звичками. За безпечне водіння і водіння не надто пізно ввечері, підлітки можуть скористатися відмінним цінами. З іншого боку, підлітки, які їздять з шкідливими звичками в кінцевому підсумку платити дуже високі ціни. Оплачувати-як-ви-диск плану залежить від вашого власного стилю водіння і як безпечні ви їдете як особистість.

Ця нова тенденція страхування здається відмінно підходить для тих, хто їздить добре, але це ще не все, що це зроблено, щоб бути навіть для хороших водіїв. Деякі люди не погоджуються використовувати цей план у зв’язку з скороченням приватного життя. Страхові компанії почати слідувати за кожним вашим кроком і може точно з’ясувати, який час ви ведете протягом дня і як небезпечно ви водите. Деякі люди стверджують, що страхові компанії можуть використовувати цю інформацію проти них зрештою підвищення цін на поганих водіїв без попереднього повідомлення. Хоча цей план здається дуже добре для обережними водіями, це зменшує кількість приватного життя і може бути дратівливим для людей, які люблять йти для приводів пізно ввечері. Це хороша тенденція страхування для деяких водіїв, а й для тих, хто хоче більше свободи зі своїм транспортним засобом, це не може бути кращий план страхування доступні. За додатковою інформацією про страхування авто і плани страхування автомобілів, будь ласка, відвідайте MyReviewsNow.net магазин біля дому.