останні зміни в Medicare доповненню і пропозиція краще вигода

Існує критерій прийнятності, який ви повинні підкорятися. Більшість з цих критеріїв встановлених більшість страхових компаній однакові. Щоб перейти на план Medicare доповненню особа повинна бути зареєстрована в частині А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть піти на Медігеп політики. Особа може отримати план Медігеп гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше. А також, що я цей період не медичне обстеження не потрібно. Але крім відкритої реєстрації видачі страхової компанії також може висунути вимогу медичного обстеження, а також може отримати заяву лікуючого лікаря, якщо він відчував необхідності. Але головне, що слід мати на увазі, що ця політика не сумісна з будь-якими іншими формами приватної медичної страховки як, наприклад, план Medicare Advantage.

Страхові поліси можуть відрізнятися від штату до штату. Відповідно до закону, компанії можуть запропонувати тільки 12 планів Medicare доповнення страхування. І ці плани мають імена від А до L, і кожен план передбачає різні набори вигод. У 2006 році було ясно сказано, що Медігеп Плани H, I і J, не можуть бути продані для людей з рецепта пільг на ліки, хоча є слабке цього правила для людей, які вже мають ці плани, і вони можуть тримати їх.

План M вартості функцію обміну Medicare політики використовується в даному методі політику і це також робить премію політик дуже низькою, ніж раніше. На думку експертів Медігеп плану M збирається зменшити швидкість страхової премії на 15% по відношенню до існуючого плану F, в той час як план Медігеп N збирається скоротити його приблизно на 30% по відношенню до планую F. плану M робить Не перекривайте план Б. У цьому плані розбиває частина Medicare франшизи зі страховою компанією 50/50. У плані N функція розподілу витрат використовується також і з ним ми можемо бачити тут доплат метод, щоб забезпечити 30% нижче, премій, ніж план F плану Medigap.

Тому з введенням цих нових планів і нових змін до страхові Medigap вважається, що політика власників та бенефіціарів будете мати краще прибутку і високих медичної страховки. І з цих причин ми сподіваємося, що ці нові плани будуть вельми популярні серед бенефіціарів.

Крім всього цього, завжди краще вибрати Medigap планує дуже ретельно. Найкраще, що можна зробити в цьому відношенні, щоб пройти всі пропозиції документи дуже ретельно до кращого виборі страхової доповнення Medicare. З іншого боку це може бути найбільш вигідним варіантом, якщо ви звертатися за допомогою до деяких страховим агентом для кращого вибору вашому Медігеп плани. Це дуже корисно з тієї причини, що вони краще знайомі з політикою норм і правил та навіть досвід страхового агента також може бути великою підмогою для вас.