останні економія грошей групового медичного страхування для роботодавців стратегії Каліфорнії

1. медичні ощадні рахунки (HSA)

Це стратегія, коли роботодавець купує план медичного страхування з великим податком. Як правило, це групи, які йдуть від плану з дуже низьким податком. З високою франшизи плани, як правило, набагато менше грошей, зекономлені гроші використовуються для введена в працівника “медичні ощадні рахунки.” Гроші в цьому обліковий запис використовується працівника платити кваліфікованих медичних витрат. Якщо він не використовується, гроші зашкалює на наступний рік. Гроші належать працівникові, навіть якщо вони покинути компанію.

2. здоров’я відшкодування витрат (HRA)

Це дуже схоже на HSA вище, але частина кваліфікованих медичних витрат не поширюється на страхування “зобов’язалися” з боку роботодавця, тобто, роботодавець витрачає лише гроші, якщо є частина законопроекту не оплачуються страхування. Це було б більш сприятливим для роботодавця, так як на HSA грошей йде на працівника, чи є претензії чи ні. Проблема з HRAs те, що є дуже мало носіїв, які пропонують їх прямо зараз.

3. медичні рахунки відшкодування

Це дуже схоже на HRAs вище, і дуже гнучким. Це інакше відомий як часткове самофінансування. Роботодавець купує великі франшизи і, якщо працівник використовує до, що франшиза, роботодавець оплачує всі або частину його, залежно від того, як попередній угоді написано. Це стосується й інших витрат, не виплачує страхова. Ідея полягає в тому, що роботодавець сам страхує зазвичай менших витрат з їх власними готівкою, (мабуть, заощадження в долари від премії збирається більш високою франшизи.) Недоліком є ​​те, що багато перевізників заборонити використання цієї стратегії зі своїми планами . Це може бути дуже ефективним, але переконайтеся, що ви використовуєте досвідчений адміністратор третій партії, як можуть бути деякі юридичні та податкові документи, необхідні. В іншому випадку відомий як розділ 105.

4. Кайзер.

Все більше і більше груп переходять на Kaiser. Це, як правило, користуються на користь, менше грошей, ніж майже будь-який інший план. Kaiser витрачає мільярди на майбутньому і контролю за їх якістю є перспективною.

5. Пропонуючи Блакитного хреста і Kaiser пліч-о-пліч. Blue Cross є нова програма, де всього п’ять співробітників необхідно зареєструвати з Blue Cross. Останнє можна з Kaiser. Це можливість принципово нового в гнучкості.

6. Синій обраний Хреста. Blue Cross має портфель називається обраним з 16 планів в ньому складаються з ОПЗ, ОПП, і план EPO. Кожен з цих планів за ціною від низьких премій до набагато більш високою премії.

Краса цієї програми є те, що Blue Cross дозволяє роботодавцю “визначити” скільки премію вони готові платити по відношенню до вартості працівника. Наприклад, Blue Cross пропонує $ 10, $ 20, $ 25, $ 30, $ 35 і $ 40 доплати РРО плану. $ 10 план є найдорожчим з цієї групи.

Після перегляду всіх премій за різні плани, роботодавець може встановити довільно, що план, який вони готові платити, скажімо, працівник тільки премію за. У цьому випадку, скажімо, це $ 25 доплати плану. Працівник може купити $ 25 доплати план і це не буде коштувати їм нічого. Однак, якщо вони хочуть дорожче $ 10 доплати плану, нарахування заробітної плати роботодавець буде віднімати різницю в страхових внесків.

Припустимо, у них є утриманці, вони хочуть, щоб покрити, але тільки роботодавець хоче платити за працівника тільки. Працівник може зайняти менших дорогих $ 40 доплати плану, а також використовувати трохи заощаджень, щоб допомогти їм з витратами на додавання їх утриманців.

Це була вельми успішної програми, оскільки вона дає співробітникам більше число варіантів, допомагаючи співробітникам бути більш визначеним у своїх витрат і потреби, і в той же час, дозволяє роботодавцю більш ефективно визначати свої витрати.

Ця інформація є чутливим часом і може змінитися в будь-який час. Якщо у вас є питання або отримати додаткову інформацію, будь ласка, зв’яжіться зі мною по mail@thestrategyguide.com. – Тодд Багаті

Тодд Багаті є експертом в області бізнес-планів Каліфорнії здоров’я страхова група і написав чотири книги на цю тему. Щоб дізнатися більше про Тодда і його книги, будь ласка, відвідайте www.TheStrategyGuide.com / журнали