особливості підлітків страхування водій

Підлітки не можуть приховати свого хвилювання, коли прийде час, і вони досить старі, щоб вести їх власних автомобілях і мають ліцензію свого водія. Що очікувати, коли батько прийде час, і підліток отримує за кермо? Це питання, яке турбує більшість батьків. Там немає не секрет, що підлітків водіїв найважче контролювати, і вони, як правило, займає багато ризиків у зв’язку з їх самовпевненість і бажання покрасуватися перед своїми колегами або друзями. І є багато нещасних випадків з молодими водіями причетності. При всьому при цьому на увазі типовий батько стає дуже збудженим і намагається знайти кращі страхові рішення для свого молодого власника автомобіля. Однак, у зв’язку з тенденціями пов’язані з молодими водіями, охоплення підлітків авто рідко дешеві послуги порівняно зі стандартними страхових полісів. Більшість страхових компаній встановлюють більш високі тарифи для підлітків водіїв, і якщо ваш молодий власник автомобіля вибрав спортивний автомобіль в якості свого першого автомобіля, доведеться заплатити дуже багато для страхування.

Підлітків водіїв впевнені, отримати досить нещасні, тому що такої ситуації, однак є певні підстави для цього, які просто не можуть бути пропущені страховими компаніями. Статистика об’єктивні, що показують, що число підлітків водіїв залучені в аваріях щороку більше, ніж зі старими драйверами. Що вона часто викликана відсутністю практичного досвіду водіння і загальним ризику відношення найбільш підлітків водіїв акцію. Не дивно, що страхові компанії встановлюють більш високі ставки для молодих водіїв, оскільки вони повинні оцінювати свої ризики відповідно. Може здатися, що немає ніякого способу, щоб отримати дешеве страхування автомобіля для молодого водія, але це не так. Є прості поради про те, як звести до мінімуму підлітка страхові тарифи, і ось деякі з них.

Перш за все, переконайтеся, підлітків забути про стильної спортивний автомобіль, який реве з швидкість і потужність при найменшому натисканні на педаль газу. Не купуйте занадто маленький автомобіль. Кращий вибір для молодих недосвідчений водій буде більше автомобілів, переважно седан, який буде одночасно і досить великий, щоб вижити серйозної аварії і безпечного достатньо, щоб тримати ваш підліток захищені. Чи новий або б, автомобіль повинен виконувати всі необхідні функції безпеки і бути настільки ж швидко, як необхідно, не надмірно або занадто повільно.

Старий автомобіль краще для молодий водій, перш за все тому що це буде дешевше застрахувати й тому, що рано чи пізно ваш підліток потрапить в аварію. І це дешевше ремонту старий автомобіль, ніж витрачати свої нерви і гроші на спроби виправити дорогі нові поїздки. Це може бути не найдешевший варіант страхування автомобіля, але він упевнений, допоможе вам заощадити багато грошей, перш ніж ваш підліток стає старше.

І не забувайте про знижки. Перш за все, ви повинні навчити вашу молодий водій, як зберегти хороші показники водіння. Зрозуміліше, тим нижче буде його або її премії, так що ви повинні переконати підлітка, щоб безпечно керувати автомобілем. Хороші студенти можуть вибрати для знижки теж. Більшість страхових компаній пропонують знижки для студентів з середнім В і вище, так що повинен бути хороший удар більш високі оцінки теж.