особистого страхування власності для студентів

Від прикрас до автомобілів, мотоциклів у шубах, рідкісні книги до особистих документів, у всіх нас є майно, яке ми вважаємо безцінним. Ці елементи важливих частин нашого життя, які повинні бути захищені. З цієї причини, ми можемо вибрати для покупки особистого страхування майна.

Будь-який предмет має потенціал, щоб бути втрачені або вкрадені, але студенти часто найбільш уразливі до особистої втратою власності. Щороку студенти втрачають мільйони доларів особистого майна в результаті крадіжки або пошкодження в результаті пожежі або води. Студенти втрачають калькулятори, музичні центри, фотоапарати, персональні комп’ютери, книги, меблі та одяг, як випадково або в результаті злочинної діяльності. Більшість студентів проживають у гуртожитках або розміщення частку життя, так що ризик або втрата або пошкодження особистого майна ще більше. Маючи особистий майнового страхування може захистити студентів від вартості заміни втрачених або пошкоджених деталей.

Багато страхових компаній надають особисту власність страхові поліси для студентів. Ось короткий список компаній, з обрисами ключових особливостей і політики:

Народний студентський Services Incorporated (NSSI)

NSSI пропонує доступну особистого страхування власності для студентів коледжів, всього за кілька центів на день. Політика NSSI визнається більш ніж в 1000 коледжів і використовується в декількох університетах у Сполучених Штатах. NSSI особистий план майнове страхування захищає майно страхувальника, будь то студент проживає в університетському містечку чи ні. Крім того, у своїй політиці становить $ 1000 автоматична страхування цивільної відповідальності. Це додаткова перевага платить за будь-який збиток або збитки, коли застрахована особа несе відповідальність. Наприклад, якщо станеться нещасний випадок через недбалість страхувальника, NSSI особистого майнового страхування покриє до $ 1000 витрати на госпіталізацію.

допоміжні послуги кампуса

Пропоновані корпорацією Допоміжні послуги в SUNY Cortland, послуги, пов’язані Campus пропонує первинного покриття для захисту особистої власності студентів. Цей студент особистого страхування майна перебуває у віданні Haylor, Фрейера, і Кун, Inc і призначений для захисту студентів від втрати або пошкодження особистого майна під час проживання в залах, братство або жіноче товариство будинків або поза кампуса будинку або квартири. Цей недорогий страховий поліс властивість має франшиз, які починаються за ціною від $ 50. Допоміжні послуги Campus також пропонує політику для студентів, що виїжджають за кордон.

Клементс міжнародних

Міжнародний Клементс пропонує міжнародні особистого майнового страхування, щоб покрити вартість пошкоджених деталей під час переселення, так і при студент проживає в резиденції на території іноземної держави. Клементс Інтернешнл є однією з небагатьох компаній, які пропонують страхування особистого майна страхові поліси для студентів, що проживають за межами країни. Міжнародне особистому страхуванню власності Клементс Міжнародний розділяється на два плани. Перший план охоплює транзиту і призначення витрат, у той час як другий план призначений виключно для призначення покриття для професіоналів, які проживають за кордоном.

Студенти повинні знати і розуміти ризики їх особистої власності, а також вжити заходів для її захисту. Зв’язатися з однією з компаній, перерахованих вище, або поговоріть зі своїм офіцером послуг для студентів, щоб дізнатися, де особистим страхуванням властивість доступно у вашому регіоні.