особистого банкрутства не означає, що ви втратите страхування життя і ануїтетів

Пройшовши через банкрутство є захоплюючим досвідом для всіх. Він може відправити вас назад до вашої фінансової початок, стати десятирічного занепаду на вашому кредитний звіт і, для сторонніх, вона завжди виглядає допуску фінансових поразку. Але самий безпосередній інтерес для тих, хто розглядає банкрутство як це вплине на їхній спосіб життя і особистого майна.

Доброю новиною є те, що більшість людей в змозі зберегти своє майно і певну кількість грошової вартості, яка була накопичена протягом постійного страхування життя. У той час як банкрутство суди перегляду грошової вартості полісів страхування життя і особистого властивості, як фінансові активи, федеральний закон дозволяє людині зберегти певні активи від кредиторів. Щоб бути більш конкретним, ви можете очікувати, щоб зберегти ваш будинок і до $ 10 775 доларів грошової вартості страхового поліса. Федеральний кодексу про банкрутство визначає, що людина може розраховувати, щоб врятувати і відмовитися після оголошення банкрутства, але вона також дозволяє державам встановлювати свої власні керівні принципи для збереження активів при банкрутстві. У кожному разі, подружні пари зможуть подвоїти банкрутства винятків.

Після того як ви вирішите, чи слід оголосити для федеральних або державних винятку банкрутства, пора почати дивитися на фінансові активи, які ви хочете захистити. Якщо ви не вимагають реального звільнення нерухомості для захисту вашого будинку або не потрібно використовувати в повному обсязі звільнення, ви можете використовувати до $ 9850 до захисту інших активів, у тому числі грошової вартості полісів страхування життя. Банкрутство суди перегляду полісів страхування життя і ануїтетів інакше, ніж інші фінансові активи, враховуючи характер цих доходів, які зазвичай використовуються, щоб зберегти сімейний бюджет в результаті проходження годувальника. Однак деякі держави вимагають, щоб поліс страхування життя діяти протягом не менше двох років, щоб претендувати на пільги.

Такими як збереження грошової вартості полісів страхування життя, збереження вартості ануїтетів припускає деякий дрібний шрифт, а також. Рента, які є частиною спонсорується роботодавцем пенсійні плани, такі як 401 (к) плани, певні типи 403 (б) плани ануїтету та з нагоди втрати годувальника-планів які закриті для кредиторів. Міністерство праці США говориться, що державне право не може узурпувати Федерального закону щодо цих планів. Як загальне правило: якщо ваш роботодавець вносить свій внесок у ваш пенсійний план, ваш пенсійний план захищений. Однак, не всі спонсоровані роботодавцем ануїтети банкрутства звільняється. Так що це гарна ідея, щоб перевірити з вашим роботодавцем про деталі вашого ануїтету. І завжди пам’ятайте, що не-спонсорованих роботодавцем ануїтети не користуються таким же захистом, спонсоровані роботодавцем ануїтети. Індивідуальних ануїтетів не без захисту, але закони варіюються від штату до штату.

Банкрутство часто описується як новий початок, і, багато в чому, це так. Старі борги зменшуються або скасовані, і необхідні активи, такі як страхування життя, ануїтети і будинок людини значною мірою захищена. Але ви ніколи не повинні йти до банкрутства не розібравшись в деталі вашої конкретної ситуації. У бесіді з банкрутством експерт великий перший крок у плануванні вашого майбутнього, перш ніж оголосити про банкрутство.