особистих претензій травми з першого погляду

Якщо ми говоримо про «відшкодування особистого шкоди”, то ми повинні пояснити, жаргон в першу чергу. Фізичний шкода, більш широкий термін визначає шкоду, заподіяну ті тіла, розуму і емоцій. Мовою закону, протилежна сторона ставиться до травми, а загальний позовом позивача за будь-які травми через недбалість. Якщо і халатність з боку обвинуваченого партія буде доведена в суді, то позивач дуже Право на отримання відшкодування в грошовому вираженні. Існує безліч чітко визначених законів, що регулюють різні особистих претензій травми. Вони, як правило, зроблені однією з сторін над іншою. У загальних рисах категорії відповідно з яким позов про відшкодування особистого шкоди падає включають цивільні неправильні вчинки.

типи особистих претензій травми

Ось деякі з найбільш поширених форм пригод, що ведуть до особистих претензій травми часто робляться. Вони,

· Нещасні випадки дому
· Нещасні випадки на виробництві
претензії дорожньо-транспортної пригоди
загальні претензії аварії і травми
· Неповноцінне аварій продукту
· Претензії Напад
· Промислове випадків захворювань, таких як, мезотеліоми, асбестоз та інші
· Медичні та стоматологічні нещасних випадків

Характер Законодавство Великобританії представляє собою унікальну підбірку законів, пов’язаних з особистих претензій травми. У багатьох випадках ця модель закон абсолютно відрізняється від закону картини, що склалася в інших західних країнах, таких як Сполучені Штати. Основна відмінність полягає в тому, що безліч Великобританії закон набагато простіше, ніж спірним і складним законом встановлені в США. Фактор охорони цією різницею, що в США, більшість з особистих адвокатів травми працювати на непередбачені основі, тобто адвокат виплачується тільки якщо він або вона може виграти компенсацію на користь позивача, а у Великобританії, є тільки жменька юристів, що працюють на таких умовах. У Великобританії, позивач втрачає позов, і тоді він або вона несе відповідальність за витрати, понесені відповідачем. У США, сценарій зовсім інша, якщо відповідач несе відповідальність за всі його особисті витрати на юридичні послуги, незалежно від того, чи є у позивача виграє або програє справу.

Не виграти не плата Претензії це термін, який описує угоди створили між клієнтом і юридичної фірми. Термін означає, що якщо одна з провідних особистих адвокатів травми не зможе виграти справу, то клієнт, який стверджує, травми не буде нести відповідальність платити ніяких зборів. Проте не виграти не плата угоду робить шлях до пункту, де адвокат завжди має право отримати додаткову плату за рахунок перемоги в аварії компенсацію. Закон Великобританії зберіг цю обмежену до 100% від стандартної плати встановлені адвокатом.

Відповідно до закону Великобританії щодо аварії травми вимогу про відшкодування збитків, виробництво має розпочатися протягом трьох років з моменту аварії. Недотримання цього правила може призвести до позивачів право подати претензію. Якщо людина до 18, то він чи вона має право подати позов тільки до дня, який передує його або її 21-ий день народження. Решта Лі з розсуд суду з цього питання, чи що право не стягуватиметься вимкнений або розширена.

Більш детальну інформацію про особистих претензій травми ласка, зайдіть на http://www.leoclaims.co.uk/