особистих претензій травми – Скільки коштує мій позов про компенсацію травм варто

Цінувати особистих претензій травми залежить від індивідуальних обставин аварії жертви. Претензії травми компенсації включає в себе: –

(1) загальні збитки за біль і страждання, викликані травмою і будь-яке лікування

(2) ЗБИТКИ відшкодувати фінансові втрати або витрати, сплачені

Претензії адвоката прагнути окупити повну компенсацію за своїх клієнтів і може нормально пропонують безкоштовний сервіс.

Важливо пам’ятати, що для отримання особистої компенсації травми супернику аварії жертви повинні бути визнані частково або повністю відповідальність за аварії і травми. Там завжди буде ситуації, коли ніхто не винен, коли компенсація не будуть нагороджені.

генеральні збитки

Це залежить від типу травми, скільки часу буде потрібно для відновлення і чи буде будь-який тривалий ефект.

Претензії травми компенсації може також включати збитки за “втрату зручності», тобто, якою мірою життя було, постраждалих від аварії. Наприклад, коли любитель гольфу страждає аварії і не може грати через свою травми, навіть якщо тільки протягом короткого часу.

Типові рішень, винесених на особистих претензій травми: –

Зламану руку / ногу – £ 4000 до £ 11000
Зламані ребра – £ 1750 до £ 2750
Зламаний палець / ніг – £ 1600 до £ 3000
Зламаний ніс – £ 1400 до £ 2250
Whiplash – £ 1250 до £ 8500

Претензії адвокатів організовує потерпілого на огляд лікаря-консультанта, який готує докладний звіт про травми. Це дозволяє істинним значенням претензії травми компенсацію в оцінці.

спеціальний збиток

Приклади предметів, які можуть бути затребувані включають: –

а) Втрачені заробітки – в тому числі заробітна плата вже втратив і, при необхідності, очікувані майбутні втрати у заробітній платі. Майбутні збитки враховувати підвищення зарплати, просування по службі та інші переваги (наприклад, пенсії), які були б насолоджуватися, якщо аварії не сталося.

б) Транспортні витрати – в тому числі відвідування GP, лікарні або іншого практикуючого надання лікування.

с) медичної та догляду витрати – в тому числі плата за рецептурні ліки, без рецепта елементи (наприклад, болезаспокійливі засоби, креми, бинти і т.д.), заплатив приватній фізіотерапії чи інше лікування, догляд і допомогу, що надаються приватним агентством або родиною і друзями (наприклад, допомогу в особистій гігієні, приготування їжі, прибирання, покупки, садівництво і т.д.).

Є багато пунктів, втрати або витрати, які можуть бути включені в вимагати компенсації травми, але вони повинні бути як прямий результат аварії, а в ідеалі свідчить рахунку або квитанції.

виплата компенсації

Для особистих претензій травми, коли відповідальність за нещасний випадок визнається і всі елементи компенсації узгоджуються з страховики противника, оплата, як правило, протягом 14 днів досягнення угоди.

Якщо травма важка і довгостроковий прогноз залишається неясним, претензій адвокати повинні бути в змозі домовитися передоплату за частину повної вартості вимагати компенсації травми, щоб допомогти потерпілому виконати свої фінансові зобов’язання при відновленні.