особистих адвокатів травми у Великобританії

Особистого адвоката травми адвоката або адвоката представляти вас при прийнятті травми позов проти третьої сторони. Вони допоможуть вам отримати компенсацію за емоційні та фізичні травми третіх осіб викликав вас через їх недбалості. Тілесне ушкодження може включати ряд багатьох ситуаціях і умовах. Деякі приклади травм, що ви можете подати позов про включають: посковзнутися і впасти травми, дорожньо-транспортні пригоди, смерть в результаті протиправних, виробничого травматизму, будинок престарілих зловживань, медичної недбалості, вплив токсичних речовин, травми дефекту виробу, і багато іншого. Адвокати практиці в багатьох областях, і ті, хто мають справу тільки з особистих претензій травми відомі як особистих адвокатів травми. Дуже важливо, щоб найняти особистого адвоката травми яка має великий досвід з особистих претензій травми так що ви отримаєте компенсацію ви заслуговуєте.

Щоб дослідити правові знання і досвід адвоката травми ви зацікавлені в прийомі на роботу, дізнатися, якщо ваш адвокат травми є членом суспільства Великобританія визнала право. Не піддавайтеся на APIL трюк, який Адвокати Рани подобається грати на нічого не підозрюють людей, які бажають найняти досвідченого адвоката травми. Асоціація особистих адвокатів травми є організацією, створеною для особистих адвокатів травми, яка заснована на тільки збори, які платять, а не на досвід у них є. Адвокат рекламі, що він є членом APIL, швидше за все, недосвідчений, а не хорошого адвоката представляти вас для створення ваших позов про відшкодування шкоди. Слідкуйте для компаній, що претендують на адвокатів чи юристів, але насправді тільки виконують завдання направити вас до них. Ці компанії не мають ваші інтереси на увазі, коли мова йде вам юриста або адвоката тому переконайтеся, що вам увійти в контакт безпосередньо з досвідченим адвокатом або юристом.

Перш ніж приступити до будь-якого особистих адвокатів травми перевірити страховий поліс, щоб побачити чи вона покриває судові витрати і витрати, зробивши позов про відшкодування шкоди. Якщо справа йде саме так, як правило, ваша страхова компанія буде мати кілька адвокатів власних, що ви можете вибрати, щоб представити Вас для створення ваших позов про відшкодування шкоди. У Великобританії не існує “не виграти, не плата” правил, які стверджують, що ви не повинні платити ваш особистий адвокат травми, якщо він не виграє цю справу для вас і може отримати компенсацію ви заслуговуєте. Якщо ви виграєте, ви платитиме травми адвокат з компенсацією ви отримуєте. Важливо, щоб травми адвокат ефективно спілкується з вами через регулярні телефонні дзвінки, мати можливість інформувати вас про будь оновленнях і пояснити будь-яку технічну та медичну термінологію, пов’язані зі справою. Умови договору, умови, структура оплати всі повинні обговорюватися фронт, таким чином ви не залишилися неосвічений і в темряві до кінця. Якщо ви відчуваєте, що ви не отримуєте задоволення досвідченого адвоката травми представляє вас, то у вас є право звернутися до когось ще. Найміть особистого адвоката травми, щоб допомогти вам отримати компенсацію ви заслуговуєте, так що ви можете перестати страждати і почати жити знову.