особистий покриття відповідальності в політиці Великобританії страхування подорожей

Це кошмарний сценарій, але той, який не повністю без пріоритету. Уявіть, що ви перебуваєте за кордоном і несуть відповідальність за пошкодження чужого або пошкодження деякий властивість помилково. Вони можуть відчувати спірний, і вартість збитку (особливо в Америці) не з дешевих. Якщо ви розумні, ви купили свято страхування, що мають великий особистий покриття відповідальності, але навіть це має свої межі. Ось пояснення того, що вид особистого покриття відповідальності, яка приходить з британською туристичної страховки як правило, оберігання від них, а також пояснення її межі і ситуацій, коли вам потрібно додатково, щоб бути по-справжньому охоплені.

те, що, як правило, покриті

Чому Що покриває вид особистого страхування цивільної відповідальності, включених до страхових полісів для виїжджаючих є саме те, що сказано вище – витрати, які ви за законом зобов’язані платити, тому що ви зробили щось, що викликає:

– Травми або хвороби, комусь ви не пов’язані з
– Пошкодження чужого майна
– Пошкодження Вами нерухомість (якщо він не належить вам або члену сім’ї)

те, що зазвичай не покриті

З іншого боку, є області, судових розглядів, які дуже рідко покриті. Якщо інше не передбачено, це дуже рідкісне для страхування подорожей відшкодувати збитки, якщо вимога:

– Це результат вашого водіння автомобіля або мотоцикла (це має бути організовано з вашим автострахування)
– Це результат ви пілотування літака або човна (знову ж, вам потрібно страхування від в іншому місці, щоб покрити це)
– Це з членів вашої сім’ї
– Є за шкоду, заподіяну власності ви чи хтось у вашій родині
– Може бути передбачені в інших страхових у вас є (наприклад, зміст страхування)
– Чи є для навмисне пошкодження, або за шкоду, заподіяну з необережності
– Це пов’язано з оплачуваною роботою вживаються Вами
– Є результатом ушкодження, завдані тваринами гостей

під час судового

На додаток до цього, перевірити дрібним шрифтом на інформацію, що відноситься до вашої кришки у випадку судового розгляду. Як правило, вам буде необхідно відправити будь-який привід для судового позову проти вас, як тільки ви усвідомлюєте це. Після цього будь-які підтверджуючі документи повинні бути відправлені через якомога швидше, щоб забезпечити ваш страхування подорожей Великобританії компанія готова до вашої справи.

Інше визначення цього, як правило, вимога для вас не вживати ніяких дій у разі відсутності письмової згоди постачальника страхування подорожей. Як правило, це означає, що ви не має права вести переговори, платити, поселення або зізнатися / заборонити будь-які претензії без згоди постачальника страхових свято.

Особиста покриття відповідальності є одним з менш важливих речей, щоб бути схвильованим з приводу на страховий поліс свято, але це хороший додатковий, щоб мати. Бо потрапити в ситуацію, коли вам треба захистити себе юридично менш імовірний, ніж втрати багажу або захворіти, це наштовхує на думку, що тільки з деякими досить дивно, але переконайтеся, що ви читати дрібний шрифт, і переконайтеся, що ви отримувати справедливу справу – останнє, що ви хочете зробити, це з’ясувати, занадто пізно, що ваша туристична страховка не була цілком у хорошому стані.