особисте страхування власності захисту ваших цінностей

Без належного захисту вашого будинку, ви можете втратити багатьох з ваших цінностей та майна в результаті пожежі, торнадо, крадіжки зі зломом, або вандалізму. Це не має значення, якщо ви найбагатша людина в світі, або бідні, у вас є те, що вважається високої вартості, і вона може бути легко викрадені або пошкоджені під час стихійного лиха. Але при особистому страхуванні майна, ваші турботи про втрату важливих пунктів буде знято.

Особисте страхування майна є охоплення варіант, який йде з вашим страховим полісом домовласників. Купуючи цей тип покриття, майже весь вміст у вашому будинку будуть застраховані, і в разі виникнення аварійної були на страйк, ваша страхова компанія відшкодує вам для заміни пошкоджених елементів під вашим планом страхування домовласників.

Ось список деяких з багатьох товари згідно особистому страхуванню власності:

• Меблі
• Ліжка
• Дивани, Loveseats, та крісла
• Рухливі шафи
• компакт-дисків та DVD-дисків
• книги
• Одяг
• Техніка для кухні, столові прилади, і посуд
• Електроніка
• дорогі товари, такі як плита або холодильник
• Деякі ювелірні вироби

як ви можете придбати особистому страхуванню власності?

Для особистого страхування майна, вам доведеться звернутися до домовласникам страхову компанію і сказати їм, що ви роздумуєте про додавання його в політику страхування житла (якщо у вас є). Це не складний процес, але ви повинні бути готові, щоб розповісти свою страхову компанію будь-яку інформацію про історію вашого будинку, матеріали, використовувані для його побудови, і її географічні та геологічні місці. Ця інформація допоможе визначити ваш щомісячний внесок, який може бути розумним чи дорогі, залежно від того, де ви живете і як сприйнятливі ваш будинок, щоб ризики. Проте, щоб знизити домовласників страховий тариф, ви повинні запитати про знижки, які ви можете претендувати і інвестувати в додаткової безпеки, такі як установка детекторів диму, ригеля замків і камери стеження.

Мінуси особистого страхування майна

Хоча особистому страхуванні майна є хорошою інвестицією для розміщення на вашому домі, є ще винятку, які елементи вона страхує. Деякі ювелірні вироби, наприклад, тільки бути покриті охоплення варіант до певного значення, якщо це досить дороге. У цьому випадку, придбання додаткового покриття, такі як дорогі ювелірні вершника, буде страхувати всю вартість вашого прикраси, так що вам не доведеться турбуватися про оплату купу грошей для заміни.

Де я можу купити особистого страхування майна?

Можливо, ви не є політика домовласників страхування, але ви хотіли б придбати один з особистої охорони промислової власності. Якщо це звучить дуже схоже на вас, найдешевший спосіб для вас, щоб отримати розумну домовласників страхування котирування, перейшовши в Інтернеті і порівняти кілька різних страховиків в той же час. Робити це не тільки дасть вам краще домовласників страхових тарифів і охоплення, але ви також можете заощадити гроші, а також. Нехай InsuranceAgents.com допомогти вам у пошуку цитат і варіанти покриття ви заслуговуєте.

Вклад співробітників: Брендон Клейтон