основні частини договорів автострахування

Перш ніж підписати договір автострахування, ми беремо участь в розумінні деяких основних термінів, пов’язаних з страхування автомобіля policy.The фразу “ваші покриті авто” також відноситься до ряду інших конкретних обставин.

Як правило, фізичні пошкодження покриття буде поширюватися на новопридбаних транспортних засобів (будь то додаткові або заміна транспортних засобів), тільки якщо ви просите покриття в межах 30 днів з моменту придбання. Тим не менш, покриття відповідальності для заміни транспортний засіб не надається автоматично до кінця періоду політики.

Держав лібералізації застереження, що якщо страхова компанія вносить зміни у свою політику формі, що забезпечує широке охоплення без премії заряд (наприклад, якщо вона падає політики виключення), що зміни будуть автоматично застосовуватися до вашої політиці на дату зміни йде чинності у застрахованому, AOS держави. Це просто усуває необхідність в страхову компанію, щоб схвалити всі існуючі політики, коли охоплення розширюється без зміни премію.

Анулювання є важливим питанням. У більшості держав, причини, за якими страхові компанії дозволяється анулювати поліс обмежені, AIIF політика була в силі протягом не менше 60 днів або оновленню політики.

Генеральна угода є дуже короткою заявою. Це просто означає, що всі інші положення договору (з точки зору політики) застосовуються. Причина того, що загальна згода таке коротке, що кожне покриття розділ містить більш докладний страхуванні угоди.

Винятки пов’язані з деякими з найбільш гарячих, Äîand найчастіше оскаржуються, Äîdisputes за страховою language.Some винятку існують просто, щоб видалити покриття для вище середнього ризику факторів, не очікували в середньому ставки і премії, а огляд часто доступні для додаткову плату.

Так йде справа по відношенню до аудіо, відео і даних, обладнання та касети, платівки, та інших засобів використовуваних з таким обладнанням. Основною формою політики виключає покриття, тому що ці цінні предмети, які мають вище середнього впливу крадіжки втрат (вони легко знімається і часто піддаються злодіїв).

З іншого боку, деякі люди хочуть конкретних драйверів виключені з покриття. Ці спеціальні винятку отримали широке поширення в останні роки.

Відповідальність, напевно, найважливіший вид автомобільного страхування. Вона охоплює належні гроші, коли один водій автомобіля викликає тілесні ушкодження іншій особі або пошкодження іншій людині, AOS власності.

Травми або збитки заподіяні водієм, який може стати причиною аварії не питання юридичної відповідальності. Будучи відповідальності означає бути юридичну відповідальність за шкоду, заподіяну третім особам (хтось інший, ніж водій або власник транспортного засобу).

Якщо водій, який викликає пошкодження чи шкоду, завдану іншою особою може бути показано, що з вини, що водій може бути притягнутий до відповідальності за нещасний випадок.

Іншими словами, якщо один водій несе відповідальність за аварію, то інша сторона може мати право на компенсацію за травми або збиток або обох. Компенсація може бути у вигляді грошових коштів, сплачених потерпілій стороні щодо матеріальної шкоди (наприклад, медичні рахунки, або у вартості ремонту пошкодженого транспортного засобу) та / або гроші, сплачені за нематеріальний збиток (наприклад, біль і страждання).