основні факти автострахування вам краще знати

Мінімальна кількість авто страхування є обов’язковим у кожному штаті. Але є й інші причини, чому ви повинні бути впевнені, що ви адекватно покриті, заради вашого ж блага, а також Вашої родини. Знання різних умовами і цілями для кожного типу покриття допоможе вам приймати кращі рішення, коли ви купуєте вашої страховки.

захистити інших, а також самостійно

Перш за все, звичайно, необхідно відповідальності. Це єдиний вид страхування, що потрібно за законом, а також найбільш важливі покриття ви можете отримати. Відповідальність платить за тілесне ушкодження, коли люди страждають або загинув в аварії, що це ваша вина. Він також замінює автомобіль іншого водія, інших видів майнової шкоди, як паркани або стовпи і оплачує ваші судові витрати, якщо справа дійде до суду. Звичайно, коли Ваші витрати досягають межі страхового покриття вам доведеться платити по рахунку, так що краще, щоб отримати якомога більше страхуванні відповідальності, як ви можете собі дозволити.

Якщо у вас є новий автомобіль або один з високим значення синього книгу, ви, ймовірно, захочете зіткнення охоплення, що до замінюємо ваш автомобіль, якщо він склав. Якщо у вас є кредит на Ваш автомобіль фінансової компанії вимагатиме цього виду страхування.

Що робити, якщо ваш автомобіль пошкоджений через вандалізм, вітрове скло зламано або пошкоджено вітру, граду та інших природних елементів? Якщо дерево падає на вашому автомобілі, буде страхування вашого домовласника замінити його? Це де каско вмирає і компенсує вам за ваші втрати. Якщо у вас є старий автомобіль, ви можете відмовитися від цього типу, але тим більше ваша машина стоїть, тим більше ви в ній потребує.

справу з незастрахованих водіїв

Незалежно від того, наскільки суворі закони у нас люди знаходять способи їх обійти. Це де незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів страхування може бути рятівником. Це не важливо в державах, які не мають ніякої провини політики, де страхування кожного водія піклується про їх збитку, але в більшості штатів це дуже важливий аспект вашого страхування автомобіля. Це може зробити різницю між напруженим і дорогим відновлення і гладким. Він буде піклуватися про втраченої заробітної плати, витрати на медичне обслуговування, травм ваших пасажирів і т.д.

інше покриття ви хочете

Все сказане до цих пір є покриття ви повинні або повинні мати. Є й інші типи покриття, які абсолютно не обов’язково, але ви будете дуже раді, що їх, якщо ви повинні мати потребу в них! Наприклад, буксирування та технічна допомога на дорозі може буквально бути рятівником, якщо ви повинні мати плоску на жвавому шосе або зламатися в середині безлюдній дорозі в середині ночі. Прокат відшкодування прігождается, якщо Ваш автомобіль знаходиться в магазині, тому що зіткнення і у вас немає іншого шляху, щоб обійти. Gap охоплення платить різницю між сумою, ви зобов’язані на кредит автомобіля або оренди та фактичної грошової вартості автомобіля.

Ви б доцільно, щоб помилятися в сторону обережності і мати стільки страхуванні відповідальності як це можливо. Більш високою франшизи і, користуючись знижок для хороших водіїв і т.д., допоможе вам заощадити гроші на покриття.