основні покриття авто ви повинні розуміти,

Автострахування «товар» насправді є продуктом з шістьма різними покриттями: Давайте подивимося на них тут.
1. Тілесні ушкодження відповідальністю – він платить медичних та інших витрат з тих людей, травми або навіть загинути внаслідок нещасних випадків ви викликаєте. Цього вимагає більшість держав, як правило, з мінімальним покриттям 15 000 $ для будь-якої особи, що бере участь в аварії з вами і не більше $ 30 000 для всіх осіб в аварії.

2. Відповідальність за шкоду власності – Він охоплює ушкодженнями вашого автомобіля викликає майна. Як правило, це інший автомобіль або автомобілі, що беруть участь в аварії, але вона також покриває збитки, можете зробити, щоб будь-який об’єкт ви потрапили. Гаражі, будівлі, ліхтарні стовпи, паркани, що завгодно. Це також потрібно в більшості держав, як правило, з мінімальним покриттям в $ 5000.

3. Collision – Це за збиток, нанесений вашому автомобілю, коли він стикається з іншими транспортними засобами (ваша вина) або інших об’єктів (знову ж, ваша вина).

4. Всеосяжному – Це покриває пошкодження вашого автомобіля, що результати від чогось іншого, ніж зіткнення з іншим транспортним засобом. В якості прикладів, збиток, нанесений вандалами або вітром дерево удару вашого автомобіля. Вона також включає в себе покриття за крадіжку.

5. Медичні платежі – Він платить медичні, і навіть похорони, витрати для вас, а також членів вашої родини і пасажирів в автомобілі, якщо він потрапив в аварію, незалежно від того, хто в результаті нещасного випадку. Він також охоплює вас, як пішохід, якщо транспортний засіб б’є вас.

6. Незастрахованих / Underinsured Автомобіліст – Це платить за шкоду, заподіяну вами, і в деякі політики, пошкодження вашого автомобіля, якщо ви постраждали від водія, який не має страховку – або кимось, хто не має достатнього страхового покриття своїх втрат. У більшості держав, більше 10% автомобілістів не має страховки. У деяких штатах, цілих три з 10 водіїв не мають покриття.

Багато з тих, хто є страховка не вистачає, щоб покрити збиток і травми, які приведуть до великим зіткненням. Якщо у вас немає цього покриття, яке часто називають UM / UIM, ви приймаєте на себе ризик. UM / UIM також забезпечує покриття за будь-які травми, якщо ви страждаєте ви постраждали під час ходьби або їзди на велосипеді водієм з недостатнім або без страхування.

Є ще одна Покриття Доступні … Є додаткові покриття можна купити. Ви можете придбати буксирування покриття, яке буде нести витрати, якщо ваш автомобіль необхідно транспортувати після аварії. Якщо ви член автоклубу, вам не потрібно цього покриття.

Ви можете купити прокат відшкодування, яка буде платити за оренду автомобіля в той час як ви використовуєте ваш автомобіль знаходиться в ремонті. (Якщо аварія була не твоя вина, вартість оренди автомобіля автоматично підібрав страхової компанії іншої людини.)

Які є варіанти для цих різних покриттів? У той час як існує шість основних покриттів в поліс страхування авто, Є безліч варіантів, щоб розглянути для кожного покриття. Скільки страхування вам потрібно?

Тілесні ушкодження відповідальністю – Ви можете купити мінімальний потрібно за законом, скажімо, $ 15 000 на людину, $ 30 000 за аварію. Або ви можете купити межі вище, ніж $ 500 000, ще $ 1 мільйон. Пам’ятайте, що хтось вдарив вас можуть подати до суду за все, що ви є.

Рада. Якщо у вас є будинок, власний склад і мати гідний дохід, то вам варто купити, як мінімум, межах $ 100 000 на людину, $ 300 000 за аварію. Якщо у вас є більш ніж на $ 300 000 на активах, ви повинні купити більш високі ліміти або парасольку політики. Проконсультуйтеся з вашим професійним агентом про це!

Багато страхових компаній тепер продають авто так звані комбіновані одне обмеження (CSL) покриття, які не мають на одну людину межа. Якщо ви купуєте, скажімо, $ 300 000 CSL, це означає, що ваша політика буде платити не більше $ 300 000. Все, що могло піти на одну людину, якщо це необхідно. Деякі компанії включають в себе Відповідальності за шкоду власності в CSL, яка означає, що якщо у вас складе античної чийсь автомобіль, ваша політика може заплатити до $ 300 000 за матеріальний збиток. CSL покриття коштує більше, ніж традиційні межі, але вона може бути варто, якщо у вас є якісь значні активи.

Рада. Багато страхові агенти вірять CSL так важливо мати, вони настійно закликають своїх клієнтів купити його, якщо він доступний. Відповідальність за шкоду власності – Кілька років тому, $ 25000 вважалася максимальної більшості людей необхідно для цього покриття. Чи не більше. Там дуже багато в $ 50000, $ 60000, $ 70000, навіть автомобілів і позашляховиків на дорогах у ці дні.

Рада. Через всіх супер-дорогих автомобілів на дорогах сьогодні, ви повинні серйозно розглянути принаймні, $ 50000 покриття, припускаючи, що у вас немає CSL охоплення; $ 75000 може бути кращим. Collision – Подумайте, як багато ви можете дозволити собі платити, щоб ваш автомобіль фіксованою, якщо ви потрапили в аварію. Авто політики є кілька варіантів франшизи. Примітка. Податком? Це частина, ви платите до страхового ногами дюйма Ви можете купити франшизу в розмірі $ 100, $ 250, $ 500, навіть $ 1000.

Очевидно, що чим нижче франшиза, тим більше це покриття буде коштувати.

Якщо ви не плануєте мати багато нещасних випадків, ймовірно, це гарна ідея мати франшизу принаймні, пару сотень доларів. (До речі, франшиза не застосовується, якщо хтось б’є вас і звичайно, що людина буде використовувати для оплати збитку Вашого автомобіля.)

Всеосяжне – як зіткнення, є франшиза з всебічний, хоча і часто нижче. Наприклад, якщо у вас є $ 250 франшизи для зіткнення, ваш компетентний франшиза буде, скажімо, $ 100.

Примітка. У той час як зіткнення і всеосяжного заплатить за пошкодження або втрату вашого автомобіля, ні покриття буде платити за все на або в вашому автомобілі. Більшість політики виключити такі речі, як CB радіостанцій, рацій, автомобільні телефони, касети і компакт-диски. Крім того, якщо додати спеціальні функції для пікапів, фургонів і позашляховиків, ймовірно, ці речі будуть виключені, а також. Насправді, це гарна ідея для вас, щоб поговорити зі своїм страховим агентом про будь високотехнологічному обладнанні або особливостей, доданих в вашому автомобілі. Багато, може бути, навіть більшість, з цих функцій не описані в стандартній політики. Можна, однак, отримати спеціальне покриття для високотехнологічне обладнання або спеціальні функції у вашому автомобілі. Ваш агент може проконсультувати Вас з варіантів.

Медичні платежі (також називається особистого захисту травми) – Деякі люди вважають за краще не купувати цей охоплення, тому що вони вважають, що їх медичне страхування є досить в цьому відношенні. Це правда – до такої міри.

Примітка. На відміну від вашого медичного страхування, медичне страхування платежів може відшкодувати вам доходу, втраченого в результаті травми в автомобільній аварії. Тим не менш, медичне страхування платежів не настільки всеосяжним, як більшість планів медичного страхування. Тим не менш, медичне страхування платежів, який зазвичай коштує менше $ 100 на рік, ймовірно, є гарною покупкою для більшості людей.

Крім того, медичне страхування платежів забезпечує захист пасажирів в автомобілі для медичних витрат і втрати доходів. У деяких штатах, медичне страхування платежів не є актуальним. Це держави, які мають так звану без вини системи автострахування. В принципі, незалежно від того, хто винен, ваша страхова компанія платить за пошкодження вашого автомобіля та / або травми ви понесете. Засоби індивідуального захисту травми включений як частина вашого покриття.

Незастрахованих / Underinsured Автомобіліст – Для більшості людей, це гарна ідея, щоб мати ті ж обмеження для UM / UIM як вони протягом відповідальності тілесних ушкоджень. Але пам’ятайте, UM / UIM покриття для вас. Він платить за травми, а в деяких політики, пошкодження вашого автомобіля, якщо людина винна в аварії з вами не можу. Так як вам не засновувати ліміт відповідальності на тому, що ви повинні втратити, ви повинні зробити те ж саме з UM / UIM.

Для отримання додаткової інформації про умови страхування, відвідайте http://www.baerinsurance.com