основні медичного страхування – поради щодо створення важливе рішення

Правильний вибір основних плану медичного страхування це велика справа. Це не те, щоб вважатися серйозно. Медичне страхування є необхідністю в житті, але здоров’я страховим компаніям прибуток, не даючи у них гроші. Ключовим моментом для споживачів, які стають основним медичним страхуванням, щоб зрозуміти те, що це в інтересах компанії, щоб обмежити охоплення. Вони не хочуть, щоб дати свої гроші про страхові виплати.

термін надання виплат та з власної кишені максимальної

Таким чином, ви не хочете, щоб заплатити їм, і вони не хочуть платити за вас. Ведення переговорів для великого плану медичного страхування, який підходить як перевізник, так і провайдер щоб брати ситуацію. Два фактори, ви, як споживач, повинні бути в курсі є забезпечення життя Виплат і марнотратний Максимальна.

Забезпечення виплат життя є те, що входить до складу більшості страхових полісів для захисту компанії. Він встановлює межу для всього вашого життя, якщо ваш витрат на охорону здоров’я перейти цю межу, то страхова компанія більше не потребує, щоб приховати це. Це звучить жорстко та закулісні, але положення життя виплат, як правило, в мільйони доларів. Майте це на увазі, коли ви порівнюєте планів медичного страхування. Чим вище, тим краще.

Марнотратний Максимальна там, щоб захистити вас. Це суми, встановленої максимальної грошей кожен рік, що ви повинні платити самі. Якщо ваші медичні витрати за рік понад цієї суми компанія повинна платити 100% того, що переходить.

міру вашої основний план медичного страхування повинні мати

Основи, що кожен план медичного страхування повинна включати в себе відвідування лікаря, витрати на госпіталізацію, на догляд на дому, профілактичне обслуговування, заліки та іспити, ліків за рецептом і надзвичайними ситуаціями. Якщо план, ви дивитеся на не вистачає одного з цих покриттів, ймовірно, це не дуже хороший загальний план.

Якщо ви хочете, щоб всі ці добре укритих, ви можете очікувати, що ваші внески, щоб бути в стратосфері десь. Перш, ніж вибрати план медичного страхування, уважно розглянути, які з них ви вважаєте найбільш важливими. Ще один спосіб дивитися на нього це запитати себе, який з них ви використовуєте найчастіше. Таким чином, можна визначити пріоритети і знайти план, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

Наприклад, якщо ви та людина, яка ніколи не бачить лікаря, якщо ви не хворі і повинні, Ви можете вибрати план, який має більш високу франшизу для відвідування лікаря, але краще покриття для надання невідкладної допомоги. Ви можете відчути, що на догляд на дому не є необхідним для вас. Ви можете хотіти хорошого покриття відпускаються за рецептом ліків, так як зі своєї кишені витрати можуть бути настільки високими.

Є багато інших варіантів покриття доступні, що, як правило, не входить, але може бути в деяких політик. Вони включають стоматологів, окулістів, догляд за дитиною, хіропрактика, планування сім’ї, психічне здоров’я, фізична терапія і просто ні про що інше ви можете думати про. Якщо будь-яка з цих опцій важливі для вас, ви можете подивитися на план, який пропонує охоплення. Ви також можете отримати базове покриття і додати будь-який з них на що ви відчуваєте, може бути необхідним.

жорстока конкуренція

Нарешті, пам’ятайте, що є багато медичних страхових компаній там. Там раніше була одна або дві страхові компанії в кожному місті, але в даний час у вас є тисячі у вас під рукою в Інтернеті.

Якщо вам не подобається угоди ви отримуєте від однієї компанії, ви завжди можете перейти до іншого. Покупки навколо дійсно окупається, коли ви шукаєте великий медичний страховий поліс.