основи Medicare і Медігеп страхування

Medicare спочатку розуміється як частина, яка є страхування лікарні і частина B, яка є медичне страхування. Це оригінальне покриття забезпечує багато, але не кожен медичний чи здоров’я пов’язані з ними послуги та пропозиції. Існує страхування, званий Медігеп або Medicare Довідкова страхування, яке покриває витрати, які не підпадають під загальні Medicare Частина А і частини В. Це включає в себе такі речі, як доплати, coinsurances, франшизи і витрат під час подорожі за межами Сполучених Штатів. Вірте чи ні зі своєї кишені витрати можуть скласти дуже швидко, і, дивись, ви могли б легко виплачується щомісячна премія плану Medicare доповнення.

Багато учасників Medicare не розуміють, як саме Medicare і Медігеп працювати разом. Перш за все, слід розуміти, що коли ви вирішите Медігеп політики, Medicare буде як і раніше платити свої затверджені авансові відправити, а потім Медігеп політики платить свою частку від вартості.

Найкраще, щоб зрозуміти, що Медігеп політики продаються приватними страховими компаніями. Самі по собі правила однаково незалежно від того, хто продає його, проте витрати на учасників може змінитися. Коли ви купуєте план Медігеп G в одній страховій компанії є точно такий же охоплення, Ви отримаєте через іншу страхову компанію. Різниця в тому, премія, яку ви платите їм, щоб запропонувати Вам страхування. Це одна з причин, чому так важливо, щоб зробити дослідження, перш ніж зупинитися на плані Медігеп і постачальників.

Кожен план охоплює цілий ряд послуг для своїх учасників. Нижче наведено список параметрів, ви повинні звернути увагу при виборі Медігеп політики відповідно до ваших різними потребами.

• стаціонарі догляд: Ця частина буде охоплювати співстрахування для Medicare Part НЕ франшиза ж.
• Медичні витрати: Ця частина буде охоплювати співстрахування для Medicare Part B і доплати за послуги амбулаторно. Це може заощадити багато грошей, так як співстрахування суми залишилося від Частина У двадцяти відсотків від затвердженої суми Medicare.
• Кров: Вірте чи ні без політики Медігеп, кров не поширюється. Правильна політика Медігеп буде охоплювати перші три пінти крові потрібно кожен рік.

Інші переваги, які включені в політиці Medigap може включати в себе широкий спектр послуг, деякі з яких знаходяться в списку нижче.

• Щорічний лікарню франшиза
• співстрахування для умілих засобів догляду
• річний франшизи для Medicare Part B
• Під час поїздок за кордон покриття невідкладної
• Відновлення будинку
• Намагайтеся не покривається Medicare
• надлишкові заряди від лікаря понад заздалегідь затверджені суми Medicare

Якщо ви зареєстровані в план Medicare Advantage ви не будете придбати Медігеп страхування. Це зайве, тому що елементи, обведені плану Medicare Advantage еквівалентні тим, охоплених в Medicare Довідкова страхування. Якщо ви хотіли б отримати більше інформації про медичну допомогу та додаткового страхування великий інтернет-ресурс проходить через уряд, хоча ви не в змозі купити Медігеп політики безпосередньо через уряд. Придбати поліс найкраще, щоб досліджувати страхових компаній у вашій області, які пропонують Медігеп страхування.