основи терміну страхування життя

Якщо ви зупиніться і подумайте про всі час, зусилля і енергію, яку ви вклали в створення активів вашої родини і вашої родини сам, чи можете ви сказати, що ви накопичили достатньо фінансових ресурсів, що ваша родина буде в безпеці у випадку вашої смерті або смерті вашого дружина? Або, було б більш імовірно, що ви або ваш чоловік втрата була б фінансово спустошити вашій родині?

Як правило, термін страхування життя береться, щоб захистити своїх близьких від боргів. Наприклад, якщо ви і ваш чоловік є будинок, і ви повинні були раптово померти, ваш чоловік потенційно може погасити іпотечний замість того щоб турбуватися, як він чи вона буде робити щомісячні платежі по іпотечних кредитах в поодинці. Термін страхування життя також може дозволити вашим чоловіком, щоб погасити будь-який з ваших існуючих кредитної карти або інші різні борги, як і всі ті, які передаються вашому вижили.

Крім того, якщо у вас є діти або якщо ваш чоловік не працює, термін страхування життя може захистити фінанси вашої родини, надаючи гроші на коледж і витрати на проживання, якщо ти помреш, перш ніж ваші діти повністю виросли. Ваша вижили можуть підтримувати свій спосіб життя, так як вони в даний час знаємо його. Треба відзначити, що, купуючи терміну страхування життя дає вашій родині спокій, знаючи, що вони будуть фінансово захищені має відбуватися немислимо.

з’ясувати тривалість терміну необхідно придбати

При визначенні який термін життя політики ви повинні купити, задайте собі наступні питання:
1. Який ваш дохід? Правило великого пальця, щоб купити 10 разів ваш річної зарплати.
2. Які ваші короткострокові борги? Кредитні карти, автомобільні платежі?
3. Які ваші довгострокові борги або фінансові зобов’язання? Наприклад, вам потрібно грошей для майбутнього утворення коледж?
4. Що таке решту вашої іпотеці?

Відповіді на ці питання допоможуть вам визначити, як довго термін, щоб купити. Чи купуєте ви 10, 20 або 30-річного політика визначається вашої загальної заборгованості, фінансові потреби, і потреби Вашої родини. Якщо ваші діти майже фінансово незалежними, то ви можете придбати більш короткий термін – якщо, звичайно, ваш чоловік не може знадобитися більше фінансової підтримки або якщо є інші родичі, які залежать від вас грошей. Ви також можете купити термін страхування життя, яке охоплює вас, поки ви не досягнете певного віку, як правило, 65 або 70. Просто майте на увазі, що термін страхування життя закінчується у встановлений час і премії зазвичай збільшуються при продовженні.

Щорічний огляд

Важливо розглянути ваші політики щорічно. Багато аспектів нашого життя зміниться таким чином, що впливають який вид страхування нам може знадобитися. Життя змінюється відбуваються події, які, безсумнівно, змінити яку термін охоплення життя нам може знадобитися. Можливо, народження нової дитини може запропонувати вам збільшити термін покриття від 20 до 30 років. Можливо, розлучення вам буде запропоновано згорнути на покриття.

Крім життя змінюється подій, ви можете також переглянути вашу політику для будь-якої іншої фінансовий захист вам може знадобитися. Ви почали новий бізнес в минулому році, які повинні бути захищені фінансово в разі вашої смерті? Ви хочете залишити гроші на благодійність або будь спадкоємців?

Всі ці речі повинні бути розглянуті щороку, як наше життя ніколи не є послідовними. Ви хочете, щоб підтримувати належне освітлення, не витрачаючи гроші на себе занадто багато політики для потреб вашої родини.