основи страхування

Страхування життя є одним з найбільших і найбільш важливих галузей промисловості в Сполучених Штатах і в усьому світі в цьому відношенні. Є п’ять категорій, коли справа доходить до страхових полісів: пожежа, морських, від нещасних випадків, поруки, і життя. У поєднанні, ці п’ять сил контролювати мільярди і мільярди доларів в активах і зібрати понад півтора мільярда доларів на рік у вигляді премій. Вкрай рідко можна зустріти бізнесу, або навіть сім’я, яка не має іншій формі захисту щодо страхування, особливо страхування життя.

Основною метою страхування є компенсація можливих втрат в результаті кількість потенційних трагедій, які піддають себе особи або його / її майно. Коли справа доходить до питання про те, що тягне за собою ризик, він визначений у словнику Умови страхування, опублікованому Торгово-промислової палати в Сполучених Штатах, як “ймовірність втрати”. Webster визначає ризик таким же чином. Інший термін зазвичай використовується у страхуванні просторіччі “небезпеки”.

Це допоможе в розумінні страхування Однак, якщо ми будемо розрізняти ці три терміни: “ризик”, “ймовірність втрати» і «небезпека» незалежно один від одного.

В абстрактній, ризик являє собою невизначеність, з посиланням на невизначеність фінансових втрат і не має нічого спільного з втратою себе. Ризику, переважно має справу з невизначеністю втрати, зі ступенем ризику вимірюється вірогідним зміною фактичного досвіду від очікуваного враження.

Ймовірність втрат найкраще описати у вигляді дробу або у відсотках. Це вказує на ймовірне кількість і тяжкість втрат із заданого числа кадрів. Якщо ви монетку, ваші шанси втрати ½, або 50 відсотків. У цьому випадку обчислення ймовірність втрати дуже легко. Коли мова йде про страхування життя, завдання не так проста. З ситуаціях, пов’язаних з втратою в результаті пожежі, бурі і інших небезпек, ми не можемо покладатися тільки на логіку, замість цього, ми повинні зібрати масу статистичних даних.

Наприклад, якщо ми зацікавлені у ймовірності втрати в наш будинок у результаті пожежі, ми повинні були б зібрати всі статистичні дані можна знайти про пожежі. Нам потрібно знати, скільки пожеж сталося протягом певного часу і скільки будинків в результаті пожежі збитків за цей період. Той же принцип використовується при визначенні ймовірність смерті в будь-якому віці. Якщо ми дізнаємося, що з 1000 чоловік живий у віці 75, всього 911 жити, щоб досягти своєї сімдесят шостий день народження, ми можемо висловити ймовірність смерті на сімдесят п’ятий рік як частка 89/1, 000, або 8,9 відсотка -цей відсоток може тепер використовуватися, щоб визначити, який тип страхування життя є необхідним.

Дивлячись на термін “небезпека”, ми розглядаємо небезпеки, те, що нібито призвести до втрати. Треба, однак, йти за небезпеками, щоб знайти реальні причини. Вогонь, який спалахує в гаражі, наприклад, небезпеки, але купа промасленим дрантя яка залишилася валятися є причиною пожежі і, отже, є реальною причиною втрати. Небезпеки може бути визначена як стан, який може створити або збільшити ймовірність виникнення збитків в результаті даної небезпеки. Такі речі, як безпечність, погані дороги, і небезпечні заняття є небезпеки, тому що вони умови, які підвищують ймовірність втрати.

З цими визначеннями на увазі, страхування життя забезпечує механізм для обміну втрат, а також для виконання інших важливих соціальних функцій. Найбільш важливою метою є запобігання втрат до їх виникнення. В цілому, це, звичайно, в інтересах одного, щоб зрозуміти основи страхування життя, розслідувати ризик збитків, і вибирати мудро серед різних видів страхування життя.