осмислення страхування Medicare доповнення

Мільйони американців, які навчаються в системі Medicare як спосіб оплати своїх витрат охорони здоров’я. Для того, щоб бути зареєстрований в системі, американці повинні спочатку задовольнити основним вимогам. Наприклад, американці повинні мати кваліфікаційний інвалідності або вони повинні бути у віці старше 65 років. Після цих основних вимог, учасники повинні вибрати план Medicare доповненню, що краще для їх потреб і бюджетів з широкого спектру варіантів.

Відкриваючи яка програма найкраще підходить для унікальних потреб учасника може бути проблемою, оскільки є різні варіанти, пов’язані з деякими планами, але не з іншими. Тому багато учасників скористатися послугами страхової консультант, щоб допомогти їм орієнтуватися в системі Medicare доповненню і меню варіантів. Отримання потрібної інформації має вирішальне значення для забезпечення того, щоб учасники навчаються в Медігеп план, який дозволить не тільки забезпечити вони отримують краще медичне страхування для своїх профілів здоров’я, але і для їх фінансової ситуації.

чотири різні частини медичної

Система медичної спочатку розділяють на чотири частини. Кожна з цих частин, то має безліч варіантів в них. Ці перші чотири частини називаються Medicare Part, частина В, частина С і D. Частина Учасники повинні вибрати для участі в цих частин на основі їх профілів здоров’я, в більшості випадків. Ось короткий огляд відмінностей у цих чотирьох частин:

Medicare Part

Частина також відомий як страхування на випадок госпіталізації, тому що його Покриття зосереджено на зниженні учасником витрат на їх госпіталізації. Частина охоплює багато стаціонарної допомоги вимоги, коли учасник повинен відвідати лікарню або перебування протягом тривалого періоду часу. Вона також покриває частину кваліфікованого медичного догляду, хоспіс, і навіть догляд на дому.

Частина не може забезпечити покриття для некваліфікованої допомоги та учасники повинні будуть заплатити за співстрахування, франшизи, а деякі не витрати, пов’язані з їх перебування (які також відомі як прогалини в охопленні). Ці виявили витрат може бути покрита Медігеп планів, які забезпечують додаткове страхування для Medicare Part учасників.

Medicare Part B

Частина B також відомий як план медичного страхування Medicare, оскільки він охоплює багато амбулаторні послуги надаються лікарем. Частина B також забезпечує покриття для деяких профілактичних послуг, які допомагають учасникам, щоб залишатися здоровим і зменшити прогресування будь-якої хвороби. Частина B іноді називають додаткового страхування Medicare план через широті охоплення він надає.

Частина B також дуже доступним; річний франшизи для частини В становить всього $ 135 за 2009 рік, у той час як річний франшизи по частині становить $ 1068 на 2009 рік. Тим не менше, частина B можуть платити тільки 80 відсотків плати за затверджені звинувачення, вимагаючи учасників для оплати решти частини зборів.

Medicare Part C

Частина С відома за надання переваг плани, такі як РРО або HMO планів. Частина С плани реалізуються приватними компаніями охорони здоров’я, які затверджуються Medicare. Учасники отримують медичні послуги безпосередньо від тих приватних компаній. Як правило, медичної Частина С включає в себе частину і покриття Частина B, а також рецепта план покриття наркотиків.

Medicare Part D

Частина D це програма, яка допомагає покрити витрати на ліки за рецептами. Ця частина може бути використана на додаток до інших планам Medicare для зниження вартості рецептурних препаратів з одночасним забезпеченням захисту відпускається за рецептом ліки від зростання в майбутньому.

Багато учасників вважають корисним поговорити з досвідченими консультантами Medicare для отримання додаткової інформації про їх варіанти, у тому числі інформацію про Medigap або Medicare Довідкова плани, які можуть допомогти для забезпечення додаткового покриття зверху їх вибрали плани. У бесіді з досвідченим радником, може сприяти тому, що учасники отримують краще охорону здоров’я плани для своїх потреб за цінами, які мають право на їх бюджетів.