оригінал-Parkchester-, AIA заплановане співтовариство

Будівлі були в Parkchester сучасне вираження простоти в дизайні. Вони виросли в гармонійній висоти і маси, відповідали прокатки топографії та, за їх положенням давала світла і повітря, в максимальному ступені. Ні в якому сенсі вони були ближче, ніж 60 футів один від одного, ширина звичайної вулиці. Вони представляли кращий тип металу і бетону від вогню.

Ізоляція скловатою їх зовнішніх стін збереглися тепло взимку і відсталих спеки влітку. Номери були привабливими і зручно розташовані для економічного домашнього господарства. Вони були великі вікна, стулки, прихованих радіатори, наскрізне провітрювання, паркетні підлоги, просторі фойє, і повним, добре обладнаними кухнями. Більше 200 автоматичних ліфтів служили тисячі орендарів, яких були багато страхувальників з кращих страхування життя в Америці, доступного страхування життя, який зробив сім’ям відчувати себе в безпеці про свої фінансові ф’ючерсів.

Parkchester було привабливо і широко ландшафтні. Його 4000 дерев включені клени, берези, мед сарани, сосни, дуба, кизилу і магнолій. Широка акрів були заповнені багатьма тисячами рослин і чагарників, в які були включені азалії, рідний падуб, гірський лавр, бузок, рододендрони, і сніжки. Також захоплюючі був зон відпочинку вздовж газонів і шляхи.

Був в цілому 43 майданчики для баскетболу, гандболу, шаффлборд, весло теніс, підкови хитавиці, або бадмінтон, великий алмаз софтбол, шість басейнів болотна, вісім ігрових майданчиків з різним обладнанням для молоді; вісім пісочниці районах; чотирьох овалів катання на роликових ковзанах, та інші об’єкти. Діти могли грати вільно і безпечно, тому що наскрізного руху була приурочена до бульварах, Parkchester, AOS тільки суспільними артеріями. Рух було зведено до мінімуму, мають усі гаражів розташований на околиці громади.

Спільнота міститься в собі необхідні засоби для нормального повсякденного життя, що добре доповнює страхування пільг низької вартості страхування життя від компанії, пропонуючи всі види політики. Кожен квадрант були свої місцеві торгові центри, планується забезпечити для всіх предметів першої необхідності. Чільне місце серед магазинів була єдиним Нью-Йорка філія Мейсі, AOS, з фасадом з майже 700 метрів на двох вулицях. Банківські послуги були доступні через філії банку National City і Бронкс графстві цільової Ко

Осінню 1940 Альбертом Голдман, Нью-Йорку, AOS поштмейстер, присвяченого новому місцеве поштове відділення з відповідною церемонії. Нью-Йоркська публічна бібліотека відкрилася одна з найпривабливіших галузевих бібліотек у місті в той час на просторі доступні, без орендної плати, митрополит. Спільнота було планове кількість офісів для лікарів і стоматологів. Вся атмосфера була одна з великих, самодостатнім містечком. Враховуючи привабливість приміщень, орендна плата була дуже помірна.

Був величезний інтерес у Parkchester з моменту її створення і як тільки факти, що стосуються спільноти стала надбанням громадськості, заявки на квартири стали сипатися, деякі з таких далеких, як Техас і Каліфорнія. До початку оренди почався 1 жовтня 1939 вже була черга з більш ніж 50000 сімей. Під керівництвом С. Франк Лоу, Parkchester, AOS житель менеджера, номери були орендовані оглядом моделі квартири і поверхових планів.

З 1 березня 1940 року, перші будівлі були відкриті і кілька сотень сімей в’їхали розділ після розділу був закінчений і житлові, поки вся громада не була завершена в 1941 році, приблизно в той час, що поліси страхування життя, пропонуючи терміну страхування життя і короткострокові життя страхових тарифів стає все більш популярним. В кінці 1942 року, 95 відсотків з 12272 квартири здавалися і зайняті. Parkchester, AOS орендарів включені шкільні вчителі, інженери, газетярі, механіки, власники малого бізнесу, державні службовці, і продавців.

Значне число власних технічних співробітників компанії знайшли там будинки. Близько 85 відсотків сімей мали дохід від $ 2000 до $ 4500 на рік, трохи менше, ніж 20 відсотків своїх доходів витрачається в оренду. Багато сімей складалися з молодят, більше половини людей в громаді були у віці до 35 років. Parkchester був щасливим містом та активом міста та митрополита.