оренді автомобіля

Більшість людей ніколи не думаю про страхування оренди автомобіля. Вони приїжджають, щоб зібрати автомобіль, приходьте до прилавка, а потім зробити серію швидких рішень. Іноді це вдається добре, і у вас є всі покриття вам потрібно за розумною ціною. Але найчастіше, ви отримати говорили в непотрібні охоплення або є небезпечні прогалини в охопленні. Тому, перш ніж навіть думати про бронювання, що вам потрібно зробити невелике дослідження, щоб точно дізнатися, що страхування власного автомобіля охоплює, і те, що покриття надається, коли ви використовуєте вашу кредитну карту для оплати оренди.

Давайте почнемо з вашої власної страхової компанії (за умови, звичайно, що ви є власником транспортного засобу та / або застрахованого диска). При нормальних обставинах, можна припустити, ті ж самі рівні охоплення і франшиза застосовується при оренді транспортного засобу при заміні основного транспортного засобу з дороги або якщо оренда чисто для дозвілля мети, наприклад, Ви хочете більш зручний транспортний засіб з великою кількістю пам’яті, щоб взяти у відпустку. Але те, що нормально не обов’язково, що ваша політика дозволяє, тому завжди перевіряйте зі страховиком, перш ніж говорити з орендаря. Ви цілком можете знайти свої власні політики дає абсолютно відповідне покриття для короткострокової оренди. Призупинення тут на мить, щоб заощадити гроші в ці важкі часи, багато водіїв скоротили свої охоплення відповідальності тільки. Багато компаній з оренди очікують Вас, щоб носити всеосяжний і зіткнення охоплення. Це може змусити вас купувати додаткове освітлення. Ви також повинні бути дуже обережними на умовах власної політики щодо того, ви будете застраховані від звинувачень буксирування Ви повинні ламатися. Компанія з прокату також можуть накладати адміністративні витрати, якщо вони втрачають використання транспортного засобу в результаті аварії.

Що стосується компанії кредитних карт, охоплення більшості пропозицію від пошкодження машини. Читати дрібний шрифт дуже ретельно, щоб точно дізнатися, що входить і які умови ви повинні задовольняти, щоб мати можливість претендувати. Ми попереджаємо вас, що багато компаній кредитних карт зменшили цю покриття для захисту своїх прибутків під час рецесії. Одна остання думка в тому, що це виняткове, щоб знайти будь-якою картою аж до платини, яка пропонує щось більше, ніж втрата або пошкодження транспортного засобу. Там не правило, будь-яке покриття медичних витрат ви повинні бути поранений. Як тільки ви отримаєте лічильник оренду компанії, ви, ймовірно, будуть запропоновані втрату, пошкодження, відмову. Строго кажучи, це не є страховим покриттям. Вони просто відмовитися від частини відповідальності інакше могли б, як водій машини. Кожний транспортний засіб на дорозі має бути мінімальне покриття відповідальності держави. Це може виходити від вашого власного страхування. Якщо ні, то вам доведеться купити. Крім цього, подумайте про купівлю парасольки охоплення всіх несподіваною, але значні претензії, і переконайтеся, що ваші медичні витрати покриваються. Так що якщо ви знаєте, ви будете орендувати автомобіль в наступному році, отримати авто страхування котирування, щоб дати вам гарне прикриття. Отримати краще балдахін між страховими продані компанії з прокату і власну політику страхування автомобілів.