оренда ризики

Більшість людей б не уявити собі водіння автомобіля без страховки. Ніхто не буде думати двічі про те, щоб переконатися, що вони володіли будинком був застрахований. Зрештою, ніхто не знає, що може статися завтра, через тиждень або в наступні п’ять хвилин. Проте мільйони людей Оренда будинків і квартир, навіть не розглядаючи орендаря страхування.

Страхування гарантує і забезпечує

За даними недавнього опитування, 33 відсотків орендарів не було орендаря страхування, тому що це було занадто дорого. Шість відсотків респондентів заявили, що вони думали, що їх політика орендодавця буде охоплювати свою справу, а 27 відсотків сказали, що вони не думали, що у них було достатньо власності як гарантія отримання страхування.

Більшість людей не знали, що їх політика орендодавця поширюється тільки на немережевих будівлі, а не особисті речі орендаря. Крім того, політики орендаря також може розглядатися особисті речі, залишені в автомобілі людини, де страхування автомобіля поширюється тільки на автомобілі.

Це може бути легко писати орендаря страхування від як непотрібний витрата, але насправді орендарі частіше мають крадіжок з обох їх будинки і їхні кошти, а не люди, які володіють їхнього будинку. Міністерство юстиції США показали статистичні дані, які зломом тарифи для домашніх господарств були орендовані 79 відсотків вище, ніж належать сімей, і крадіжка зі зломом ціни на автомобілі були майже вдвічі вище, як для орендарів, власників.

Крадіжки не єдиний спосіб втратити власність. Пожежі, вандалізм, повені, урагани, торнадо і інші стихійні лиха відбуваються кожен день. І хоча майно може здатися не таким вже й великим, він може скласти швидко до повної втрати. Єдиний спосіб орендаря можуть бути захищені, щоб мати орендаря страхування.

Орендаря варіанти

Згідно Insure.com, орендаря страхування має ряд франшиз і охоплює майнові втрати від 17 видів небезпек, в тому числі всі, від пошкодження водою з дому комунальні послуги і падаючих предметів, щоб пожежа, удар блискавки, град або буря. Франшиза може бути напрочуд низьким, біг між $ 10 і $ 13 на місяць за $ 40000 охоплення. Орендарі також можуть отримати знижку на свої франшизи, якщо вони старші 55 років, на пенсії, є система безпеки будинку або мати іншу політику з тим же страховиком.

Покриття вибір повинен грунтуватися на ретельно документований аналіз ваших володінь. $ 600 дивані, $ 200 телебаченні, $ 250 Ipod і $ 1500 комп’ютер складаються швидко, і це навіть не рахуючи всіх інших дрібних володінь як лампи, лампочки, каструлі, сковорідки, книг, CD, DVD, зубні щітки, одяг і взуття, які необхідно заміна в разі пожежі, що знищила вашому будинку або квартирі.

Орендарі повинні також зберігати квитанції, а також відео-та фотоматеріали з пунктів вони володіють. Намагаючись згадати все це в емоційному після пограбування чи катастрофи б майже неможливо, і що докази буде легше при подачі позову.

Орендаря страхування також поставляється з відповідальністю захисту, яка може здивувати багатьох людей. Якщо хтось постраждав у той час клеїв дурня на вашому місці, то вони підпадають під страхування вашого орендаря.

Захист ваших речей і себе

Вважається, що середній орендар має десь в районі $ 20000 варто майна. Це багато майна, щоб залишити незастрахованих, і може бути величезною втратою після катастрофічної події. Орендарі повинні докласти всіх зусиль, щоб захистити себе, і це, ймовірно, більш доступним, ніж ви думаєте. Не соромтеся звернутися за інформацією про орендаря страхування.