орендарі страхових полісів – те, що вам необхідно знати перед покупкою

Орендарі Страхування житла надає важливу захист проти пошкоджені, знищені або втрачені особистого майна, що належить фізичним особою, яка здає в оренду будинку. Тим не менш, велика кількість орендарів не одержати цей захист, так як вони представляють свою власник має страхове покриття, яке захищає їх від втрати. Однак, це рідко коли орендодавець орендарів страхового покриття для захисту особистої власністю орендаря. Власність поміщиків класично володіють страхового покриття з фізичної будівлі вони володіють, але не для особистої власністю орендаря.

Індивідуальні будинки орендарів страхування може захистити вас від пошкоджень і втрат в результаті крадіжки зі зломом, пожеж у будинках, порчу, електричні-заподіяні збитки, сантехніка-заподіяні збитки, а також додаткові різного проблеми. Якщо ви плануєте, щоб отримати захист від пошкоджень землетрус або повінь ви зобов’язані отримати додатковий захист, як політика вершника.

Традиційне страхування орендаря зазвичай вистачає втрату або пошкодження цінних предметів, включаючи дорогоцінні камені і ювелірні вироби, столове срібло, колекції монет, хутра, і додаткові дорогі об’єкти. Тим не менш, охоплення найчастіше обмежені для цінних речей. Якщо ви хочете, щоб отримати політику, ковдри повну цінність цих конкретних об’єктів від втрати, ви повинні будете заплатити додаткову премію за це. Залежно від вартості вашого майна, це може додати хороший суми на ціну поліса премій.

Особисте страхування відповідальності, в якості доповнення до страхування будинку орендарів, є найважливішою частиною захисту для орендаря. Якщо ви орендуєте будинок і людину, яка перебуває з візитом у вашому будинку падає і отримує травму вони можуть подати позов проти вас. Страхування відповідальності буде захистити вас з цього приводу, виплачуючи свої медичні рахунки, ваші юридичні витрати і фінансові збитки. Без цього різні страховки дозволяють втратити всі свої фінансові активи.

При прийнятті рішення про те, скільки охоплення, який захистить вас від фінансового краху це ніколи не гарна ідея, щоб здогадуватися варто ваших особистих речей і фінансових активів. Якщо ви недооцінювати значення вашого особистого майна можна в кінцевому підсумку з недостатнім страхового покриття. У разі повної втрати ви не можете отримати достатньо грошей, щоб замінити все. Якщо ви переоцінити значення вашої особистої власністю, як правило, ви в кінцевому підсумку витрачають більше грошей на більш високі страхові внески, які не додати в свій охоплення.

Існують два основних типи індивідуальне страхове ви можете отримати, “відновлювальна вартість” та “грошової вартості.” Грошова вартість буде компенсувати за обсяг ваших особистих речей в даний час стоїть, який зазвичай означає, що ви не видадуть виплати достатньою для оплати заміни все ваше майно. Відновлювальна вартість захисту дозволить Вам бути дано виплати цього буде достатньо, щоб заплатити за заміну вашої особистої власністю.

З особовим страховий захист відповідальності Ви завжди повинні отримати достатнє покриття для захисту ваших активів. Вони будуть включати в банківські рахунки, акції та додаткові фінансові кошти у вас є. За відсутності особистого страхування відповідальності потенційно ви можете втратити всі свої фінансові активи в судовій справі. Це майже завжди краще купити відновної вартості будинку орендарів страхування для покриття вашого особистого майна, а також страхування цивільної відповідальності перед особистим, щоб захистити ваших фінансових активів.

Зазвичай вона не буде коштувати багато, щоб отримати хороший охоплення. Якщо ви будете шукати навколо вас, як правило, бути в змозі знайти першокласний захист за ціною близько $ 15 або менше на місяць, в залежності від вартості вашого особистого майна. Незважаючи на це, різні компанії будуть відрізнятися за їх цінами, так що це гарна ідея, щоб отримати цитати з численних компаній. Цей метод дозволить вам отримати кращі премій. І якщо ви хочете, щоб знизити премії ще далі, ви можете отримувати знижки на зміцнення вашого авто і орендарів страхування (придбання їх обох у тому ж агентстві), не курити, й багато додаткових речей. Переконайтеся в тому, щоб попросити вашого страхового агента про кожного знижки, які ви можете мати право на отримання.