орендарів страхування – як купити найдешевший

Що це вказати, коли ми говоримо «кращі орендарів страхування?” Лі “кращий” означає просто найменш дорогою ціною? Чи означає це, найбільшу кількість охоплення? Очевидно, що найменш дорогий ціною приголомшлива ідея, але якщо ви тільки заощадити пару доларів при отриманні $ 5000 або $ 10000 менше уваги, ймовірно, це не найкраща покупка.

Ви повинні вирішити, скільки закриття необхідно замінити всі ваші основні особистого майна у разі, якщо ви зазнали збиток, а потім шукати найменш дорогі страхування, який охоплюватиме цю суму збитку. Єдиний метод знаходження кращий страховий поліс є встановлення розміру страхової необхідні, щоб повністю замінити ваше особисте майно, а потім порівняйте ціни на цю суму покриття з різних компаній.

Крім того, є ще одне питання, яке, як правило, розглядатися. Не всі страхові агентства ідентичні у грошовій сили, і ви будете, як правило хочуть купити з захищеного з найвищим рейтингом агентства. Якщо найменш дорогий ціною для найбільшої кількості захисту пропонується ризиковано низьким рейтингом агентства ви можете подумати, до отримання від них політику.

Так з чого ж почати? Є велика кількість сайтів, де ви зможете знайти страхової порівняння цитати, які можуть надати Вам цитати з багатьох високо-рейтингових агентств, і це, де ви будете почати пошук. І на щастя, страхових агентств даючи лапки, щоб ви, як правило, оцінили.

Після заповнення форми або безболісні анкеті ви потім зможете отримати лапки. Будьте впевнені, ви використовуєте ту ж інформацію для кожного сайту відвідав. В якості ілюстрації, якщо вам потрібні $ 23000 цінність “відновна вартість” страхування вам необхідно ввести цю суму на кожній дільниці. Порівняння цін точно мандати, які ви використовуєте ту ж інформацію для порівняння.

Отримавши кілька цитат досвід роботи в рейтингових агентств вибрати найменш дорогий і називати цю установу по телефону. Найпростішим підходом для зменшення Ваша оцінка є консолідація вашої страховки, тому запитайте, який тип знижки вони пропонуватимуть, якщо Ви отримаєте обидва ваші страхування авто і орендарів з їх політикою агентства. Нормальна знижка на консолідації політики становить приблизно 15%.

Наступна робота у вашому списку речей, щоб зробити, це знайти всі знижки, які ви можете претендувати на. Агент у кожного перейти знижки або зниження цін, які вони пропонують, щоб побачити, якщо ви маєте право. Страхові агентства надають пільгові ціни на різні елементи, такі як для літніх людей, осіб, які не курять, орендарі, які додали пристрій в свої будинки, наприклад, детектори диму, охоронна сигналізація і пожежна сигналізація, й багато додаткових елементів. Ви не обмежені тільки однієї знижки або зниження цін так розкрити стільки зниження цін, як це можливо.

Після того як ви отримали свої дна ціни на страхове покриття ви хочете, в тому числі всі зниження цін, поговоріть з кількома іншими страховими компаніями, які постачали ви з низькою цитати і зробити те ж саме з ними. Використання цієї тактики може допомогти вам отримати страховий захист Вам потрібно по самій вигідною ціною. Це відмінний метод отримання кращих орендарів страхування в найменш дорогою ціною.