орендарів страхування порівняння інформації, яка впливає на вашу ставку премії

Є декілька доступних страхування орендарів Порівняння сайти, які на відстані одного кліка. Перед тим, як мали б піти на багато чого, щоб порівняти і зіставити різні цитати з різних компаній. Сьогодні це легко зробити порівняння орендарів страхування, це займе всього п’ять хвилин, і у вас буде цитат з усіх великих страхових компаній. Дайте їм конкретних деталей і їх база даних буде працювати рука об руку, щоб надати вам кращий порівняння даних.
Порівняння орендарів страхування видає ставки премій різних страхових компаній на основі такої інформації:
. Тип нерухомості – Який вид оренди майна ви хочете бути застраховані? Це квартири, одна сім’я, дуплекс, багатоквартирних, таунхаусів, кондомініумів, або мобільний / Виробник вдома? Звичайно, тип власності, який ви збираєтеся застрахувати має великий вплив на вашу премію як будуть розраховані. Це, звичайно, першим і одним з найбільш важливих даних ні в яке порівняння сайті страхування орендарів.
б. Гараж – Так, вам все одно доведеться включати це, тому що це як і раніше входить в структуру вашої власності, якщо у вас є. Ви повинні вибрати зі своїх варіантів: ні гараж, навіс, додається – 1 автомобіль / не входить у комплект-1 автомобіль, додається – 2 машини / не входить у комплект – 2 машини, додається – 3 машини / НЕ підключений – 3 машини або інших осіб.
C. Система безпеки – наскільки складною є ваша система безпеки або ти взагалі є? Зазвичай, ви б вибрати з “ні тривоги”, “звучить сигнал тривоги в будинку тільки”, “сигнали тривоги моніторингу компанії”.
D. Розмір або площа нерухомості з точки зору площі, яка коливається від 500 до 5000 +.
é. Особисте майно – Як ви думаєте, скільки ви повинні покрити ваші особисті речі, зміст вашого будинку, ваші цінні речі, або найбільш цінні речі? Орендарі сайтів Страхування Порівняння мали б знати, якщо він коштує $ 5000 або тільки, якщо він піде цілих $ 100 000? Іншим важливим фактором у визначенні вашої страхової премії. Природно, чим вище страхова сума для вашого особистого майна також означатиме збільшення страхової премії, яка буде знята з вами.
ф. Кредитна історія – Ви оплачуєте свої рахунки за коштами? Чи є у вас поганий послужний список? Тому, будь ласка, галочку “погано”, “Середній”, “добре” або “відмінно”.
м. Рік побудови – Коли був ваш будинок або квартиру побудували? Це було десять років тому? П’ять років тому? Або недавно побудованому одним? Ви повинні знати, як вона йде – чим старше будинок більш схильний він до пошкоджень, тим вище ризики, отже, вона буде мати більш високу премію вартості.
годину Історії або рівень – Це однорівневий будинок? 2? 3? 4? Bi-рівні? Трирівневий? Яке значення цих даних у Орендарі Страхування Порівняння сайтів? Причиною цього є те, що чим більше рівнів або оповідання майна структурована, ризики вищі, тому що це означало б, були б інші люди, ніж ви, хто може бути відповідальність перед третіми особами.
я. Спальні / Ванні кімнати – Скільки у вас є?
J. Камін / підвал – У вас є один?
K. В даний час застраховано або Ви подали ніяких претензій за останні 3 роки? Орендарі сайтів Страхування Порівняння також задати ці питання, щоб визначити вашу історію з вашим попереднім страховим компаніям.