оплачувати-як-ви-дисків страхування

Там завжди досить велика політична краю до питань, пов’язаних з страхової галузі. У разі транспортних засобів, все зводиться до двох великих знаків питання. Перший чи страховик повинен зосередити інтерес на водія, а другий від того, страховик повинен використовувати ціну як важіль, щоб змінити поведінку водія. Ви бачите першою в триваючих дебатів про те, ставки страхових внесків повинні бути засновані на поштовий індекс або кредитний рахунок водія. Ви бачите, що друге місце в області захисту навколишнього середовища дебати про оплачувати-як-ви їдете.

Аргумент легко наноситься. В даний час, страховик створює великі групи водіїв та акції з вартості ризиків між ними. Це означає, що всі безпечні водії субсидувати все більш небезпечними водіями. Очевидно, що існують деякі компроміси, але діапазон збільшення страхових внесків для окремих водіїв, які доводять небезпечних обмежена “прибуток” становить від страховика всі безпечні водії. Тепер подивіться навколо вас. Ми живемо в середині технологічної революції. Транспортних засобів ми тепер їздити повні чіпси і багато хто з нас носити стільникові телефони та інші технології, яка дозволяє сервіс-провайдерам відстежувати, де ми знаходимося. Якби ми хотіли, всі транспортні засоби можуть бути оснащені технологією захоплення, як і де ми їдемо. Ця інформація може бути передана на постійній основі в нашій страхові компанії. Ті, які ведуть найменшу кількість миль і мають найменшу кількість нещасних випадків могли б платити менше, щоб застрахувати. Кожен, хто порушує обмеження швидкості і їде за тисячі кілометрів на місяць буде платити більше.

Екологи люблю цю ідею. Ціна буде використовуватися для заохочення людей менше їздити. Там буде менше парникових газів, що викидаються в атмосферу. Світ стане кращим. Правоохоронні також збуджуються можливість бути в змозі контролювати всі транспортні засоби близько до сцени зареєстрованих злочинів. Тільки подумайте, наскільки корисно було б знати, що секунд після пограбування банку, автомобіль виїхав з цього місця в 100 миль / год, а потім відмовилися в провулок, де друга машина потім поїхали. . . і так далі. Недавнє дослідження, проведене Фондом Закону Збереження подивився на відносини між пробігом і страхування в штаті Массачусетс. За її оцінками, перехід на оплачувати-як-ви-дисків страхування буде стимулювати дисків використовувати автомобіль менше, скоротити викиди CO2 і скоротити витрати аварії.

Ну, якщо ви живете в Каліфорнії, ви зможете випробувати його, оскільки з лютого 2011 року, коли ви подаєте заяву на ваше авто страхування котирування. Якщо ви працюєте з дому, не мають роботи або на пенсію, або просто взагалі розташований менш ніж в 19 000 миль на рік, ви могли б бути в черзі на знижку. Радгосп і Автомобільного клубу Південної Каліфорнії буде пропонувати вам можливість самі повідомляють ваші свідчення одометра або мати пристрої зв’язку встановлено, що позбавляє вас від цього телефону виклику. Так що використовувати цей шанс з вашим авто страхування котирування, щоб врятувати планету і зберегти доларів. Менше їздити, тримати газ в землі і краще повітря, щоб дихати.