оплачувати-як-ви-дисків пояснив

Група, що представляє страхові регулятори була зустріч за останні кілька днів. Там були ряд питань на порядку денному, але найцікавіше було чи прийняти політику кожної держави вимагати від своїх місцевих страхових компаній пропонують платити-як-ви-диск політики. Ці політики мають просту мету. Якщо автомобілісти менше їздити, є зниження рівня викидів парникових газів. Це гарна річ, тому що це дозволить скоротити загальний збиток навколишньому середовищу. Незалежно від того, у що ви вірите з приводу зміни клімату, це дозволить поліпшити стан здоров’я багатьох людей, які страждають від алергії та астми, викликаної забрудненням. Страхових компаній, отже, зменшити премії для тих, хто менше їздити. Це не тільки екологічно відповідальним, це ще й хороший бізнес. Зниження премій привертає все більше бізнес, але якщо ці драйвери зменшити кількість миль, вони їдуть на рік, їх профіль ризику менше. Вони повинні бути залучені в менше аварій. Це стає способом скорочення премій, але підтримання рентабельності.

Регулятори відстоювання цього підходу були обов’язковим використанням низки інших програм в якості моделі. У прилад промисловості, є рейтингові стандартам Energy Star називається. Як приклад використання даної програми для просування екологічно раціональних методів, штат Меріленд пропонує схему приладу знижку якщо місцеве населення купуватиме енергозберігаючі холодильники, водонагрівачі та пральні машини. У будівельній галузі, є національні будівельні норми і називається Лідерство в енергетиці та екологічному дизайні (LEED). Сертифікат, виданий США Green Building Council підтверджує відповідність конструкції Прийнятий у країні орієнтири для стійкості. Через економію експлуатаційних витрат, орендної плати, як правило, нижче і бізнес-переваги. Застосовуючи ті ж принципи, страхування автотранспортних засобів припускає драйверів буде діяти раціонально, коли запропонували більш низькі ціни і менше їздити. Інститут Брукінгса оцінює впровадження цієї моделі ціноутворення по всій країні призведе до скорочення використання приватних транспортних засобів для подорожей приблизно на 8%. Це дозволить заощадити кожній родині близько $ 300 на рік і зменшити емоції приблизно на 2%. Але регулятори вирішили не форсувати прийняття цього формату політики.

Причиною відходу цього на добровільній основі є бажання для заохочення інноваційної діяльності, а не змусити його Ці політики доступні в більше число штатів США і являють собою відмінний спосіб для вас, щоб купувати дешеві страхування автомобілів. Але немає ніякої стандартизації. Вам потрібно буде уважно подивитися на деталі кожного політика на пропозицію вирішити, чи буде це для вас. Пам’ятайте, що в деяких випадках, ціна цього дешевого автомобіля є використання технології, щоб шпигувати за кількість миль, ви насправді диск. Не всі драйвери чесні. Вони підписатися на знижку сумлінно перспективних низький пробіг, а потім диск високої миль. Оплачувати-як-ви-дисків модель передбачає, що буде перевірка на чесність кожного. Для хороших водіїв, це хороша річ. Вони будуть нагороджені збереження низьких премій. Нечесні водії знайдуть свою політику скасований. Якщо у вас є великі проблеми Брат з цією технологією, ви завжди можете оплатити повну премію. Будинки на півдорозі, щоб дозволити страховим агентам читати ваші одометр на регулярній основі.