оплаті пластиковою у відпустку

Оплаті пластиковою – дебетові та кредитні картки стають все більш популярними способами здійснення платежів за кордон, або для залучення іноземних грошей, але ви повинні переконатися, що ви отримаєте найкращу можливу угоду. Національна Building Society, нещодавно заявив, що більше 650 мільйонів фунтів були витрачені даремно в іноземній валюті зборів використання. Вартість зняття готівки та покупок за межами Великобританії збільшуються на 2,75 до 3,0 відсотка від цих зборів. Найбільший будинок суспільства у Великобританії не накладає таких зборів.

Висновок Оплата буде стягуватися при використанні кредитної карти, але не дебетові карти, у банкоматах за кордоном. Обидва Золотий кредитної карти від Національна та платинову картку з поштового відділення, стягувати мінімум 2 фунти або два відсотки за зняття готівки. З іншого звинувачень боку, яйце не менше 3 фунтів або 3 відсотки за зняття готівки за допомогою кредитної карти. Abbey дуже вигідно з іншими банками для своїх туристичних послуг. Ніякі обвинувачення не будуть зроблені по кредитній або зборів на іноземні обміну з їх новою нульової карти.

Visa Flex карткового рахунку від загальнонаціональної кращих дебетових карт у використанні, як зняття готівки за кордоном не підлягають збори і немає іноземних збори завантаженням використання. Передплачених карт і інший варіант. Ви можете завантажити карту з грошима перед виходом, а потім використовувати його для зняття готівки у той час як за кордоном, а також для покупки товарів і послуг. Плата не стягується за здійснення платежів, тому вона є привабливою альтернативою для проведення звичайної карти, дорожні чеки і готівку.

Прикладом цього типу карт Payzonemoneycard, яка стоїть 6,99 фунтів, і кожне зняття готівки встановлює вас назад за фунт. Більш детальну інформацію про цю карту можна знайти, відвідавши сайт Payzonemoney.

Страхування подорожей – один-в-семи відпочиваючих, за оцінками, виїхати за кордон, не маючи туристичну страховку. Вони беруть величезні ризики, оскільки вони можуть зіткнутися з паралізує рахунки, якщо вони хворіють, потрапляють у в’язницю, потрапили в аварію або не здатні компенсувати це іншим.

Defaqto, фінансовою компанією дослідження, стверджує, що туристична страховка дешевше, ніж це коли-небудь було. Бо, наприклад, Top Dog заряджає тільки 13,65 фунтів для покриття сім’ї з чотирьох чоловік протягом двох тижнів в Іспанії. Річний кришки як правило, буде дешевше і менше клопоту, якщо ви приймаєте більше двох поїздок за кордон щороку. Г-н Джонс Defaqto говорить, що ринок характеризується високою конкуренцією, яка змусила вниз нагороди, так що немає ніякого виправдання для відпочиваючих на виїзд за кордон незастрахованих.

Глава страхової досліджень на передньому сайт порівняння, Moneysupermarket рекомендує особисті речі, обмеження ретельно перевірені, і що ви берете не менше 5 млн. фунтів медичне покриття витрат. Він каже, що деякі політики заявляють, що вони забезпечують прикриття для особистих речей на суму 1000 фунтів, але при читанні дрібного шрифту ви виявите, що він буде платити тільки до 150 фунтів за штуку, яка просто не достатньо, щоб замінити дорогі цифрові камери.

Іноді безкоштовно пільги додаються. Наприклад, переконайтеся, страхування подорожей дозволяє батькам дітей додати до політики без додаткової оплати. Якщо ви їдете до Європи, не забудьте взяти Європейську карту медичного страхування, яка замінила стару E111 картки – безкоштовно, так що немає ніяких виправдань тому, що без нього.

Хоча нова карта буде охоплювати вас в країнах Європейського Союзу, а також у Норвегії, Ліхтенштейні, Швейцарії та Ісландії для основного лікування в надзвичайній ситуації, це не слід розглядати в якості заміни для страхування. Заявку на нову карту можна отримати за телефоном, відвідування веб-сайту або EHIC падіння в поштове відділення.